Rozchod alebo čo? Nevládzem...

Príspevok v téme: Rozchod alebo čo? Nevládzem...
katussska24

Lepšie byť v zlom vzťahu, ako v žiadnom?

Momentálne som veľmi nahnevaná, potrebujem sa aj vypísať z emócií a poradiť... Sme s priateľom spolu 6,5 roka a zdá sa mi, že je to čoraz horšie... Ja neviem vlastne, o čo mi presne ide... Proste nechodíme nikam, nikam sa náš vzťah neposúva, stále nemá peniaze (a keď má, minie ich na blbosti). Dnes som mu povedala, že či by ma nechcel pozvať aspoň na pizzu, že sme sto rokov nikde neboli, a on že či si myslím, že sa mu bude
chcieť, keď stále robí. Ani na jednú sprostú pizzu nemá čas a chuť
ísť somnou!!! Ale to nejde iba o to...samozrejme urobil z toho vedu, že robím scény a "rýpem" a keby vedel, že budem taká, ani sa mi neozve... Doma u neho sme sa vadili ďalej...Ja: že či chcem toľko veľa, aby sme niekam išli raz za čas
? On: mám si ísť s kamoškami, keď tak veľmi mi to chýba...Na vysvetlenie, on do žiadneho baru nechodí, lebo je abstinent, netancuje, a tak... A najlepší záver bol: "Ak sa Ti nepáči, tam sú dvere!" To mi povie on! Som ako taká chudera...ale teraz ma naštval tak, že som odišla domov...a on ešte že "papa"...Viem aj to, že problém je v tom, že ma má maximálne istú, že vie, že mu všetko odpustím - čo je moja chyba, lebo som si ho tak "naučila"..A to sa už asi nedá zmeniť :( Ja neviem, chcem len aby bol normálny ako kedysi, aby sme niekam chodili, aby sa o niečo snažil, a nebral všetko, aj mňa ako samozrejmosť..Raz som mu povedala, že ja tu vždy nemusím byť, nech ma neberie ako samozrejmosť, a on na to, že ja tu budem vždy...takže asi tak...A teraz sa ani neozval, keď som šla domov
, proste nič, nezáujem..Ale to je jeho stará známa taktika, vyčkať, kým ja za ním doleziem... Ja už neviem, mám 24 rokov a stále pocit, že nikam nepatrím, nikam nesmerujem, som na ňom závislá
a neviem byť bez neho,,,a neviem sa s ním rozísť..toľkokrát mi ublížil už slovami, a ja to stále znášam a všetko mu vždy odpustím..:( Som ako taká chudera, čo nemá na viac..

ajataka

Ahoj katuska,
ja ti velmi dobre rozumiem. Velmi podobne vnimam svoj vztah... ani zostat ani skoncit... hovorim si, ze to raz predsa musi dozriet, nemoze to tak trvat na veky. Ako dlho vnimas, ze chces z toho vztahu odist? Ste spolu skoro 7 rokov, od kedy vnimas, ze sa chces rozist?

katussska24

dobre,, asi chcete všetci počuť, že máte pravdu.. ja to sama viem.. ale ako to dokázať? Ja neviem a nechcem byť sama :((( Nestojí to po 7mich rokoch aspoň za šancu skúsiť to znova, ja ho mám príliš rada na to, aby som bola bez neho :(

ta3

Katussska,
ak este stojis o radu, moja odpoved na Tvoju prvu otazku je, radsej ziadny vztah ako zly, hovoris, ze sa Vas vztah uz lepsi, ale dokedy bude polepseny?

Kika,
aj Tebe poradim, rozid sa s priatelom, ci uz budes pokracovat so sefom alebo nie, sex vo vztahu je velmi dolezity a ak ten Vas trva 5 minut, bozkavanie ziadne a Tvoje orgazmy ho nezaujimaju, co je to za vztah?, je to sebec

Nathalia,
je to smutne, Vase manzelstvo bolo unahlene, nechcem certa malovat na stenu, ale nedavam mu velku zivotnost, ak hned po svadbe na Teba takto kasle, co bude potom, nemozes cely zivot trpiet nedostatkom manzelovej pozornosti, urcite mensie chyby sa daju tolerovat, das a na ne zvyknut, ale nedostatok citu?, ved to je zaklad, zenu, ktora by take nieco v manzelstve trpela, uprimne lutujem

hmmmmmmmmmmm

"Ak sa Ti nepáči, tam sú dvere!-toto do vztahu nepatri.to nema ziadnu uctu k tebe?alebo ma nejake despoticke crty?o ktorych neves?ved to je hrozne aby ti toto milovany clovek povedal.prepac.aj ked sa stava,ze par,ktory zije spolu casom stane rutinny a potrebuje ozivit.ale tvoj priatel podla mojho vkusu a nazoru zasiel pridaleko..si mlada ,kasli na neho!

zdravy

aka, teoria? my za to nemozeme, ze si slepo zalubena, proste je to tak. chcela si poradit, tak ti radia. pomer pravdepodobnosti, ze to nema vyznam si najdi v odpovediach. ser na neho ak chces, a ak nie, tak udrzuj vztah dalej, co ti tu kto poradi viac. proste zena ktora ma nejaku svoju vnutornu hodnotu asi tazko prekusne ked jej chlap povie papa, tam su dvere. nie je to pre teba urazajuce? pre mna by to bolo, keby mi zenska takto povedal. urobil bysom jednu vec sksil by som ju este vtej chvili pretiahnut a potom je povedat papa.... hoc by som ju lubil.