Rozchod alebo čo? Nevládzem...

Príspevok v téme: Rozchod alebo čo? Nevládzem...
katussska24

Lepšie byť v zlom vzťahu, ako v žiadnom?

Momentálne som veľmi nahnevaná, potrebujem sa aj vypísať z emócií a poradiť... Sme s priateľom spolu 6,5 roka a zdá sa mi, že je to čoraz horšie... Ja neviem vlastne, o čo mi presne ide... Proste nechodíme nikam, nikam sa náš vzťah neposúva, stále nemá peniaze (a keď má, minie ich na blbosti). Dnes som mu povedala, že či by ma nechcel pozvať aspoň na pizzu, že sme sto rokov nikde neboli, a on že či si myslím, že sa mu bude
chcieť, keď stále robí. Ani na jednú sprostú pizzu nemá čas a chuť
ísť somnou!!! Ale to nejde iba o to...samozrejme urobil z toho vedu, že robím scény a "rýpem" a keby vedel, že budem taká, ani sa mi neozve... Doma u neho sme sa vadili ďalej...Ja: že či chcem toľko veľa, aby sme niekam išli raz za čas
? On: mám si ísť s kamoškami, keď tak veľmi mi to chýba...Na vysvetlenie, on do žiadneho baru nechodí, lebo je abstinent, netancuje, a tak... A najlepší záver bol: "Ak sa Ti nepáči, tam sú dvere!" To mi povie on! Som ako taká chudera...ale teraz ma naštval tak, že som odišla domov...a on ešte že "papa"...Viem aj to, že problém je v tom, že ma má maximálne istú, že vie, že mu všetko odpustím - čo je moja chyba, lebo som si ho tak "naučila"..A to sa už asi nedá zmeniť :( Ja neviem, chcem len aby bol normálny ako kedysi, aby sme niekam chodili, aby sa o niečo snažil, a nebral všetko, aj mňa ako samozrejmosť..Raz som mu povedala, že ja tu vždy nemusím byť, nech ma neberie ako samozrejmosť, a on na to, že ja tu budem vždy...takže asi tak...A teraz sa ani neozval, keď som šla domov
, proste nič, nezáujem..Ale to je jeho stará známa taktika, vyčkať, kým ja za ním doleziem... Ja už neviem, mám 24 rokov a stále pocit, že nikam nepatrím, nikam nesmerujem, som na ňom závislá
a neviem byť bez neho,,,a neviem sa s ním rozísť..toľkokrát mi ublížil už slovami, a ja to stále znášam a všetko mu vždy odpustím..:( Som ako taká chudera, čo nemá na viac..

chucky

katussska24, to co pises mi tiez pride ako taka ,,laska" hlavne z jeho strany, ze nevie co chce a je prilis hrdy aj ked nema byt. uvedomuje si ze ti ublizuje ale v hneve chce clovek casto umyslene co najviac ublizit tomu druhemu...ja by som vsak toto asi nevydrzala a volila by som rozchod.. ja ho totiz zvazujem uz teraz, a to na tom nie sme tak zle ako pises ty..ver mi, su ini chlapi, ktori ti znesu modre z neba, netreba sa putat k takemuto...lepsie to uz nidky nebude, uz len horsie.. tot moj nazor..

tiez by som jednou cestou chcela poprosit o radu, aby som zbytocne nezakladala novu temu..
ja som s mojim priatelom zatial iba dva roky, moj problem ale nie je v tom, ze by mi neprejavoval lasku, to niekedy robi az prilis casto.. nas vztah je podobne ako bol ten o ktorom pisala ,,innka" uzasny - sportujeme spolu, je nam spolu dobre, casto sa smejeme, priatel ma takpovediac rozmaznava, spravi mi veceru aj ranajky a spravi pre mna cokolvek.. AVSAK ked sa hadame, je to des! z hadky o hluposti sa stane nieco, po com vzdy uvazujem o tom ze to do buducnosti nevydrzim.. sme na seba hnusni, kricime a on chce mat za kazdu cenu posledne slovo aj keby mi tym mal ublizit. ked je na mna nahnevany je vedome protivny a robi mi napriek len preto aby mi ukazal ze ,,aha na tu mas, aby si vedela ze na teba zvysoka kaslem".. mna to hrozne trapi a neviem ci chcem prezivat s mojim partnerom taketo hadky.. sice sa mi potom ospravedlni a mrzi ho to ale to uz nevezme spat.. co mam s tym robit?

nathália09

sme na dovolenke viacerí,a my sme čerstvo zosobášení,a on nijak voje city neprejavuje.On ide predomnou ja za ním.Je tu jeden pár,ktorý je spolu asi 10-15 rokov.no ked som videla ako sa pekne držia za ručičky,bolo mi do breku-že ten moj už po roku na mna kašle.

nathália09

no ja som v manželstve rok-a prežila som s ním tolko,že by ste sa čudovali.Mám už 40 rokov a vzala som si vdovca.Miluje ma to mi stále vraví,ked sa velmi rozčúlim,a chcem odísť.Velmi velax mi ublížil.Aj teraz sme na dovolenke,a sme sa riadne pohádali,kvoli jeho nepozornosti voči mne.Odišla som od neho tolkox v noci,ked hádka vystúpila až celkom hore...........hladal ma po nociach,nechal ma nech odídem,lebo vedel že ho ľúbim,ale ja som tvrdohlavá,a stále mu napíšem že už neodpisujem na sms,a naozaj končím s ním.Teraz sme si tu takú hanbu urobili,ale mne je to jedno.Sme rok spolu,prečo sa nesnaží viac??Ked uvidí peknú ženu,hned zabudne na mna.Je to normálne??

katussska243

usiko a ako sa spamätal? aký bol? už ma to trochu prešlo, ráno múdrejšia večera, aj on je už normálnejší, tak uvidíme..asi je prepracovaný..v piatok pôjdeme už niekam von..a tak..aj kríza musí byť..asi som ho tu vykreslila až moc negatívne, bolo to trochu prehnané a ani ja niesom bez chýb. no snažíme sa.

usiko

ja neviem, pozname sice len tvoju verziu, ale aj moj frajersa spamatal, ked som mu povedala, ze odchadzam, lebo nevladzem....bol to risk ale stal za to....

katussska24

momentálne máme stav ignorácia-ignorácia a keďže mi povedal včera, že radšej bude sám, mám ho..možno je pravda aj, že som precitlivená, idem mať svoje dni, ale proste ma to sere,, že sa nesnaží..Ak večer zavolá, nedvihnem alebo poviem, že spím. A keďže jemu je to jedno, nejdem sa vôbec snažiť ani ja o nič, a ani o sex. a uvidíme. možno budeme popri sebe žiť ako brat a sestra.

ivana45

katuska,
mozno mate tzv. prenoseny vztah.
Vztah, ktory ta neposilnuje, je ti nanic.

Ale uvedom si: kazdy vztah ma narok na chvilky nespokojnosti. Dobry ma podiel nepohody do 1/6 až 1/5 bdeleho casu.

STASKA

....No tak ked si vzala odvahu a odísť od neho a sisi uvedomila aka si naivná a že vždycky dolezieš za nim a on si je tebou istý , tak stojí ti to aby si sa takto ponižovala mysliš že sa to dakedy zmení k lepšiemu? Nezmení never tomu!!! Ak chceš daj mu eše šancu lebo viem že sa tažko s niekym rozchadza po takom čase , ale určite za nim vtypaty nedoliezaj nechaj a trucuj cakaj aj tyzden aj viac, a potom sa uvidi mozno sa za ten cas rozhones ty definityvne nanaho sa vykaslat, mozno on dostane rozum,? ........