Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

koloidne striebro

RNG

Dozvedel som sa, ze este stale mozno dostat koloidne striebro zo zariadenia, co som tam povodne nainstaloval na cisle
o949 127 872. Je vyrabane na automatickom generatore, s velmi nizkymi prudovymi hustotami a intenzivnym miesanim, takze vysledna velkost castic je pod 5 nm a 50% su iony a 50% zhruba neutralne nanocastice. Roztok je stabilny mesiace, krystalovo cisty so silnou kovovou prichutou, vhodny na vonkajsie pouzitie(oci, nos usi vaginalne vyplachy) a na pitie, najma na zaludocne problemy(otrava/bolest zaludka , helikobakter a podobne).
A platis len skutocne vyrobne naklady a domacu postu.

iinkognito

ked pouzivate koloidne na kozu, tak rozprasovacom? alebo iba potierate vat. tamponom? co je lepsie? nie je to jedno?

streptokok-b

Ahojte. Prosím Vás, chcem vyskúšať koloidné striebro užívať vnútorne aj na výplachy pošvy. Viete mi poradiť, či na vnútorné užívanie ho mám zriediť s vodou alebo vypiť samé? A na výplach a oplachovanie pošvy to mám použiť ako - tiež s vodou alebo bez? V akom pomere? Prosím poraďte mi...

MirkaK.

no lepsie bude podla mna asi to silnejsie teda 20ppm , ja ho tiez uzivam na problemy s pletou,kde nim potieram ,ale uzivam aj vnutorne 3x denne 10ml.Je to vyborna vec aj pri poteni proti zapachu....:-))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

koloidne striebro - Fórum - ZDRAVIE.sk