Neviem sa bozkavat

Príspevok v téme: Neviem sa bozkavat
stastna_som

Ludia ja vazne neviem co mam robit :( moj prvy bozk bol taky strasne nechutny a bola som oslintana a bolo to pre mna nieco hrozne nechutne....:( myslela som si,ze aky to bude uzasny pocit ako sa vsade opisuje...lenze som bola strasne nerzvozna,pretoze sa mi ten chalan pacil,ale zistila som,ze ho aj tak nelubim,ale to je uz jedno.Povedala som mu,ze to neviem a on ked sa opil sa bozkaval s moju kamosku a povedal jej to,ze som to vobec nevedela.Ked som sa opila,bozkavala som sa s jednym chalanom,hovorila som mu,ze to neviem a on to tiez vykecal dalsim,ze to neviem.Citim sa priserne :( vsetci vsade hovoria a pisu ze to pride samo...no ja som asi jediny clovek na svete co to nevie.Mam 15 rokov..citim sa hrozne trapno teraz sa budu o mne rozsirovat same veci o tom ze to neviem...ludia pomozte :( co mam robit ked mi strci jazyk do huby?neviem ci budem schopna to este niekedy spravit,teraz uz nechcem chalanov ani videt..nepiste mi aby som to skusila s kamoskou to mi je trapne...poradte prosim ja som zufala :((

ivana45

stastnasom, nic si z toho nerob. Je kopec ludi, ktori sa neradi bozkavaju. A su spokojni. Letma pusa na pery, na kozu tvare je tiez ok.
I tak še da, i tak še da.
Mimochodom, z duse neznasam byt oslintana. Brrr. Malo chlapov sa vie prijemne bozkavat.