Neverny partner - co robit?

Príspevok v téme: Neverny partner - co robit?
lucia tn

Tiez si asi len potrebujem vypocut nezainteresovanu osobu. Mam 4 rocneho syna a partnerom s ktorym sme spolu 7 rokov. Nebrali sme sa, lebo vzdy bolo nieco dolezitejsie ako vyhadzovat peniaze na svadbu. Pred tyzdnom som sa dozvedela ze je zanaty a ma dve dcery / obe starsie ako nas syn/ a okrem toho ma v BA dlhorocnu frajerku, pokial viem bezdetnu. Bolo to pre mna ako facka, nas vztah bol uzasny. Partner bol 3 tyzdne s nami a vzdy odisiel "pracovne" na tyzdnovku, po ktorej sa vratil a vsetko bezchybne fungovalo. Roky to takto islo, kym som sa nahodou v BA nestretla so zenou, ktorej dcera bola kopiou nasho syna a pani ma sama oslovila, ze ci nahodou nemame spolocne korene ... No tak mi nie, ale nase deti ROZHODNE ano .o(( Ako toto riest? JA ho milujem a nas syn je na neho totalne naviazany... Jeho manzelka mi potvrdila ze spolu neziju, ked je na "tyzdnovke" tak je aj s detmi v BA u rodicou a vraj spolu fakt okrem opatery deti nic nemaju. Ale PRECO MI TAKU VEC ZATAJIL???

makra

tak toto je ina kava, priam na infarkt, ani ja nechapem, ako to ten hajzlik (sorry za vyraz) stihal, smutne je, ze na to vzdy doplatia ti, co najviac lubia, cize ty, lucka a tvoj syncek

bimbo

myslím, že nie je problém sexuálne takto " stačiť" to by vydržalo mnoho mužov, hovorí sa, že aj maličká nevera je korením manželstva. Problém ja vidím v inom - to je tak dobrý podnikateľ? či mafián? alebo podvodník?? či bankový lupič??? myslím že tu Vám lucia s rodinou horzí problém. Poznám arabov, čo majú viac rodín a hlavný problém majú všetci vo FINANCOVANÍ !!!! Nie je možné, aby to zvládal tak, že každý týždeň je u druhej rodiny. Alebo ho vydržiavate???? !!!!

banka

Ahoj Lucia TN...ja ťa úplne chápem určite nevieš tomu všetkému uveriť...muži konajú niekedy tak, že sa nám ženám nad tým rozum pozastavuje. Ja som mala problém trošku podobný...bola som s priateľom 5 rokov, keď som zistila, ze ma podviedol asi s 5 ženami a s jednou z nich žil. Zarovno....ja a ona. Jeden víkend ja, druhý ona.....Snažim sa s tým vyrovnať a doverovať mu znova (láska je slepá). Ide to velmi tažko aj ked je už rok po tom. Neprejde den bez pomyslenia na to. Dufam, ze tebe zatajil len zenu a svoj predhcádzajúci život aby ťa nestratil. Myslím, že sa velmi bál. Ale klamat 7 rokov. Je to aj jeho vypočítavosť a je smutné že niektorí ludia dokážu žiť 2 životy súčasne. Držím palce

lucia tn

ked som mu povedala ze som sa stretla s jeho manzelkou, tak nic nepopieral. Povedal zze rok po narodeni druhej dcery sa definitivne od nej odstahoval a stara sa iba o deti. A ze ma tym nechcel zatazovat, lebo ma nechcel odradit s stratit ... Preco sa doteraz nerozviedol, mi vsak nevedel nijako uspokojivo vysvetlit. Frajerku poprel, ale ked sa nad tym zamyslam, tak tou frajerkou o ktorej mi vravela jeho zena som zrejme ja .o) Lebo je fakt ze ked je s nami tak je s nami a ked je tyzden prec, tak ma u seba deti, takze si ozaj neviem predstavit kedy by to stihal ... na druhej strane som si nevedela predstavit, ze by ma v comkolvek klamal .o((( Neviem sa s tym vyrovnat ... Lubim ho, ale ako mu mam verit??

leona

No Lucia,tak ten tvoj je riadny kančúr,ved on stíha 3 baby,.Neskutočné.Môj bývalý stíhal ledva mňa.
Ale teraz vážne,keby sa chcel rozviesť,tak ho ber,a o tej frajerke ti to povedala jeho žena?Možno to ani nie je pravda.

aja25

Lucka ja by som len chcela vediet co hovoril svojej manzelke a milenke kde je cele tie tri tyzdne?!!!....fakt neviem to je nejaky "superman"!? Myslim to ironicky....Nie je ti co zavidiet.Na tvojom mieste si dam stanovit vysku alimentov a rychlo ten vztah ukoncim...ale ono sa mi to asi radi..

slusny_muz

No je to dost divne ked Ti o tom vsetkom nepovedal.Treba sa s nim porozpravat preco Ti to nepovedal. Mna ale zaraza to ze ma okrem toho aj frajerku. Neuveritelne ze vsetko stiha a vsetci okolo neho su spokojny...samozrejme teraz okrem Teba