Historicke romanticke filmy poznate nejake?

Jenni1958

Prepáčte, že sa sem tak miešam ale raz ked som bola menšia tak som videla film o žene ktorá sa stala kurtizánou, bohužial neviem ako sa to volá ani kto tam hral ale viem, že to nie je Nebezpečná Krása.Myslím , že sa potom zalúbila do maliara,ktorý ju maloval.Prosím ak ktokovelk by vedel o čom hovorím nech sa ozve.Dakujem

Kenty

Jana Eyre, ale je natočený aj z roku 1996 a 2006. No mne osobne sa páči z 2006 aj z dôvodu obsadenia hercov a celkovo je vyinkajúci. Myslím, že má 3 časti no môžem sa mýliť. Skutočne stojí za to si ho pozrieť, ale bol aj na STV1. :)

lienkak

ahoj,

včera som bola na Robinovi Hoodovi, v ktorom hral Russel Crow a Cate Blanchet,
nová americká verzia tejto romantiky,

mám rada nový pohľad na vec,

Russel bol ako vždy sexi krásny, i keď ja ho mám tak trošku zafixovaného ako "gladiátora",

samozrejme že nechýbali také tie scény typu: Russel už pomaly mŕtvy, ale vynorí sa z vody, "nesmrteľný hrdina", Cate nápodobne - bojovníčka s mečom, ale inak celkom fajn :)

jajaja99: to "Hľadanie krajiny nekrajiny" sa mi veľmi páčilo, jemná romantika, ktorá neskončila tým, že ona a on žijú šťastne až do smrti, veľmi vydarený film, normálne až slzičky v očiach...

moly

Pýcha a predsudok som uz videla, milujem ten film, a becoming Jane tiez :D aj siedmy hriech, ale dakujem za zaujem :D ak by este niekoo nieco napadlo napiste, hlavne co najmenej zname filmy :D

kiiki

ahoj moly
urcite si pozri film Pycha a predsudok
naaadherny film, u mna jednoznacne vyhrava
aj Becoming Jane (Vasen a cit) je tiez velmi pekny ale pre mna smutny