Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vynechanie viacerych antikoncepcnych tabletiek

Príspevok v téme: Vynechanie viacerych antikoncepcnych tabletiek
nikavero

Pred par dnami som sa nanestastie ocitla v situacii, ked som nemala pri sebe svoje atntikoncepcne tabletky - Yadine a ani som nemala moznost si zakupit nove balenie. Dostala som sa k nim az po 4 dnoch, to mi uz vsak zacalo predcasne krvacanie, nieco asi ako kvazi menstruacia v polovici cyklu. Teraz neviem, co robit, dobrat balenie alebo nedobrat a kedy potom zacat brat to dalsie? Vobec neriesim to, ci som teraz chranena pred tehotenstvom, skor ako dostat cyklus do normalu. Poradi niekto? Som zufala :(((

nightmare281

chlamidia. to je fakt uzasna rada .

mic ano mozes byt tehotna. info o postupe ked vynechas tabletku by si mala mat v pribalovom letáku. urcite by si sa mala chranit aj inak teraz

mic

chcela by som sa opytat, ak vie niekto poradit, uzivam antikoncepciu (tabletky)uz asi 5 rokov bez prestavky...teraz v tretom tyzdni uzivania som zabudla zobrat 2 tabletky po sebe, potom som ich dobrala dalsi den...moze sa stat, ze som tehotna??????

samanthakin

čo ak som nezjedla poslednú tabletu z blistra hak tej normálne 21 dnovej...menzes by mal prísť normálne nie?

macka26

presne tak ako bolo napisane. tvoje telo si tym ze si nebrala 4 dni tabletky logicky myslelo, ze je v tej 7dnovej pauze... tak zacni brat tabletky presne v den ako keby si mala skutocnu menstruaciu a zacala brat novy blister.

odpovedam

Na tvojom mieste by som si nechala prejst to krvacanie (teda 7-dnova pauza) a potom zacala brat nove balenie - plnych 21 tabliet. A potom znova pauza a novy blister.

Neviem, ci je to spravny postup, ale ja by som to riesila takto. Uz ked prislo krvacanie, asi nema zmysel ho skracovat a brat ine mnozstvo tabletiek. Podla mna sa to takto najlepsie stabilizuje - ze zacnes po pauze brat novy cely blister :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vynechanie viacerych antikoncepcnych tabletiek - Fórum - ZDRAVIE.sk