pocikava sa v smie....

mortisha

pišta,tie cviky mi nejak nepomahaju nieco ine sa neda?co ja viem nieco domace,pocula som nieco o borievkach ty o tom nevies nic?

pišta

Je rýchlejšie napísať cviky an posilnenei panvového dna ešte raz, takže:
1.cvik
- ležíš na beuchu, sťahuješ svalstvo zadku aj konečníka, najpprv 10-20x rýchlješie stiahnuť-povoliť
- potom počítaj na 7 stiahni, zase na 7 povoliť, toto opakuj 10x
- postupne kus zvýš počet opakovaní
.
2.cvik
- ležíš na chrbte, nohy mierne pokrčené
- zodvihneš panvu a stiahneš svalstvo zadku a konečníka (ak sa ti dá)
- počítaš do 3 a podržíš
- povloiť, panva dole a zas cca 10x
.
Janík má pravdu.
Takmer každý problém s močovým mechúrom súvisí s obličkami.
Tie sú preťažované najmä mäsitou stravou alebo inými živočíšnami bielkvinami - vtedy sa vytvára príliš veľa dusíka, ktoré treba rozriediť väčším, množstvom vody, čo zaťažuje obličky.
Teda, to je jeden z ôdvodov ale dosť častých.
Toto nie je babská rada, ale...Ozaj, čo je opak baby? Chlapo? :-)

mortisha

diky,no vies v mojej parte je vzdy veselo takze asi budem smädovat ale ne len musim najst tie cviky a to cim skor tim lepsie.

janík

akupunktúra-ide o slabé obličky,posilniť ich(vyskytuje sa často u žien,pri kýchaní,poskočení smiatí ,pri púštaní vody....)

ajja

Kdesi na tomto webe su popisane cviky na spevnenie panvoveho dna, temu si nepamatam. Urcite mas velmi slabe toto svalstvo. Pravidelnym cvicenim to das do poriadku. Zatial pre tvoj pocit istoty nepi vela tekutin, ked vies, ze bude veselo. Inak pi vela, pitny rezim je dolezity /2 l/, ale nezdrziavaj moc, ved WC su vsade. A hlavne: zacni cvicit, nielen oslabene svaly v podbrusku vedia robit sarapatu.