poradte rychlo

Príspevok v téme: poradte rychlo
vivikde

mam stale bolest pri pohlavnom styku pri vchode ale potom je to uz lepsie..mavam casto mykozy....a doktorka mi pvoedala, ze to moze byt nejakeho organickeho povodu, ci co a ze to proste tak je...alebo ze to mozu byt chlamidie, ze mi urobi testy...priatela mam staleho....a myslite, ze 4 roky by si nikto nic nevsimol ako doktor?a nemam ani bolesti brucha..poradte...

akinom007

Kazdopadne ziadaj nech t porobi vsetky vysetrenia co treba! Vytery aj klasicke aj na chlamydie mykoplazmy eureaplazmy

mariaXB

Ak si predtym tie bolesti nemala a teraz ich mavas,tak to urcite nieje normalne.Nedaj sa odbit,mozno je to len nejaky obycajny zapal a za par dni liecby budes mat po probleme.Ale ak si to nevyliecis,tak to bude len horsie.Vytocek nemas ziadny?

pauli 73

zmeň gynekologa, jednoducho sa jej nechce ťa riadne vyšetriť, mám s tým osobnú skúsenosť, môj gynekolog ma považoval za hypochondra ked som sa neustále sťažovala na ten istý problém a odbil ma tým, že je to jednoducho tak, našla som si nového gynekologa a ten zistil, že mám nepreliečený zápal, ranku na krčku ako svet a po dokladnom preliečení som fit!

vivikde

nie uz neberem asi 2 roky hak...a tie bolesti..hej..niekedy to boli menej neiekddy viac...doktorka vravela nieco aj o tomm, ze je mozne, ze niekto mava taketo boelsti ze je to nevysvetlitelne..ci co to...