Brazil keratin - vyrovnanie vlasov

vanessa010

Baby (aj chalani :D ) ak by mal niekto zaujem o keratin tak predávam keratin od COCOCHOCO po 20€ za 100ml.
Na oficiálnych stránkach je cena vyše 30€.

Keratin prelievam do 100ml fľaštičiek, ak by sme sa stretli osobne tak ho možem preliať aj pred vami.

Taktiež mám šampon ktorý sa používa pred aplikáciou keratínu pre lepšie účinky. Cena je 6€ za 50ml (úplne stačí na celé vlasy).

Postup Vám pripadne sama vysvetlím :)

Kontakt: 0949 106 925 alebo vaness010@azet.sk

vanessa010

Baby (aj chalani :D ) ak by mal niekto zaujem o keratin tak predávam keratin od COCOCHOCO po 20€ za 100ml.
Na oficiálnych stránkach je cena vyše 30€.

Keratin prelievam do 100ml fľaštičiek, ak by sme sa stretli osobne tak ho možem preliať aj pred vami.

Taktiež mám šampon ktorý sa používa pred aplikáciou keratínu pre lepšie účinky. Cena je 6€ za 50ml (úplne stačí na celé vlasy).

Postup Vám pripadne sama vysvetlím :)

Kontakt: 0949 106 925 alebo vaness010@azet.sk

Majka_589

Ahojte baby :) chcem sa spýtat nejakej skusenej baby, ktora uz pouzivala keratin či je to zdrave ( ci to neskodi vlasom). Mam strasne poskodene konceky :( a neviem co s tym robit. Pomaha ten Keratin? Dakujem :)

3u3ana

Nechapem stale ako moze samotny keratin osetrovat vlasy ked v samponoch vraj keratin vlasom skodi.. Na oko obali a skrasli, no casom ich viac a viac nici.. Teraz mam akoze dilemu ci je to aj liecive pre vlasy alebo len pekne a skodlive..? Mam hrivu alias levi kral

caterina

Ahojte dievčatá. Ja používam ketatín KATIVA už 2 roky a nikdy som nemala lepšie vlasy. Nechodím ku kaderničke, ale si ho robím doma. Jednoduchá aplikácia a stojí pár eur. V kaderníctve som zaplatila 120 eur a vydržal mi tak isto ako kit Kativa Alisado Brasileňo ktorý stojí okolo 20 eur. Keď máš mastné vlasy nepoužívaj šampón s argánovým olejom, ale ten zelený a odporúčam aj zelenú masku na vlasy.Tento keratín je bez formaldehydu, takže žiadne obavy, je absolutne neškodný. Odporúúúúčam!!!!

kikuska1

v Taliansku uz viacere kadernictva museli prestat s keratinom pretoze velmi skodia vypari hlavne tym chuderam kadernickam... a skodi aj vasim vlasom..

kacena1897

Dievcata ak môzem poradit na vyrovnanie uplnu super novinku zo znacky TAHE vola sa to PRE ACTIVE. Kura sa robi len v salonoch s tym ze vlasy sa uplne vyrovnaju a aj ozdravia. Zaroven su obalene, leskle hladke uzasne. Vyrovnanie je neobmedzene a doraba sa. Tento produkt ma ochranne vyzivne zlozky okrem vyrovnavacich. Obsahuje TRIONICKY KERATIN, PANHENOL a rastlinne zive bunky. Može sa vraj robit aj tehotnym kojacim, neobsahuje ziadne nezdrave zlozky a nema ani amoniak. S tym ze aplikacia je prijemna a nezazehluje sa ziadnou vysokou teplotou. Vysledok je okamzity vlasy su ihned rovne, krasne hladke a objemne...doporucujem