Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brazil keratin - vyrovnanie vlasov

Majka_589

Ahojte baby :) chcem sa spýtat nejakej skusenej baby, ktora uz pouzivala keratin či je to zdrave ( ci to neskodi vlasom). Mam strasne poskodene konceky :( a neviem co s tym robit. Pomaha ten Keratin? Dakujem :)

3u3ana

Nechapem stale ako moze samotny keratin osetrovat vlasy ked v samponoch vraj keratin vlasom skodi.. Na oko obali a skrasli, no casom ich viac a viac nici.. Teraz mam akoze dilemu ci je to aj liecive pre vlasy alebo len pekne a skodlive..? Mam hrivu alias levi kral

caterina

Ahojte dievčatá. Ja používam ketatín KATIVA už 2 roky a nikdy som nemala lepšie vlasy. Nechodím ku kaderničke, ale si ho robím doma. Jednoduchá aplikácia a stojí pár eur. V kaderníctve som zaplatila 120 eur a vydržal mi tak isto ako kit Kativa Alisado Brasileňo ktorý stojí okolo 20 eur. Keď máš mastné vlasy nepoužívaj šampón s argánovým olejom, ale ten zelený a odporúčam aj zelenú masku na vlasy.Tento keratín je bez formaldehydu, takže žiadne obavy, je absolutne neškodný. Odporúúúúčam!!!!

kikuska1

v Taliansku uz viacere kadernictva museli prestat s keratinom pretoze velmi skodia vypari hlavne tym chuderam kadernickam... a skodi aj vasim vlasom..

kacena1897

Dievcata ak môzem poradit na vyrovnanie uplnu super novinku zo znacky TAHE vola sa to PRE ACTIVE. Kura sa robi len v salonoch s tym ze vlasy sa uplne vyrovnaju a aj ozdravia. Zaroven su obalene, leskle hladke uzasne. Vyrovnanie je neobmedzene a doraba sa. Tento produkt ma ochranne vyzivne zlozky okrem vyrovnavacich. Obsahuje TRIONICKY KERATIN, PANHENOL a rastlinne zive bunky. Može sa vraj robit aj tehotnym kojacim, neobsahuje ziadne nezdrave zlozky a nema ani amoniak. S tym ze aplikacia je prijemna a nezazehluje sa ziadnou vysokou teplotou. Vysledok je okamzity vlasy su ihned rovne, krasne hladke a objemne...doporucujem

Nataly77

Ahojte mohli by ste mi prosím napísať presné zloženie (INCI) výrobku od BK Keratin, ktorý používate na domáce vyrovnávanie vlasov? Poprípade aj šampónu a kondiconéru. Na nete to nemôžem nijak nájsť, iba séra na rozštiepené končeky a jeho hlavnou zložkou je silikón, čo ma veľmi nepotešilo, ale ani neprekvapilo.

Evita234

Baby ak vam mozem poradit tie ktore mate mastne vlasi tak keratinovy sampon nepouzivajte obsahuje oleje a tie vam este viac zmastnia vlasy. mne sa to tak stalo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brazil keratin - vyrovnanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk