Brazil keratin - vyrovnanie vlasov

kučero

ahojte, prosim vas, tiež uvažujem o keratine, no zatiaľ čo som čítala - všetci kuru opakuju alebo si vlasy žehlievaju a su spokojne, ale ja nechcem byť na furt rovna :D ..mám veľmi huste kučerave vlasy, som s nimi celkom spokojna ale občas ma laka zmena, však to poznáte..:)) na toho pol roka aj viac kľudne, ale počula som aj že vlasy sa už potom "neskučeravia" nas5 :( a to nechcem :( nevie niekto či sa daju vlasy po nejakom čase nas5 do toho povodneho stavu???? ďakujem

kvetinka456

absolvovala som tuto kúru. mala som dlhé veľmi kučeravé husté vlasy (ako pravá afričanka) boli polámané, vysušené, poškodené kedže si ich stále žehlím a končeky som mala aj na tri krát rozštiepené. Za kuru som zaplatila tak cca 180 eur .. ale neľutujem :) fakt sa to oplatilo :) vlasy som mala vyrovnane tak cca 8 mesiacov aj viac ... boli veľmi hebké a jemné až sa mi gumička dávala dole z vlasov, zdravé , vyživené , proste plné života... som spokojna :)určite to bola najlepšia investícia :)chystám sa absolvovať kuru po druhy krat :)

kika22BB

Mozem sa opytat ako je mozne, ze v jednom kadernicve mi povedali sumu za kuru 300,-eur a v drom 80,-eur? To je skutocne mozne takyto rozdiel? A aka je realna suma na dlhe vlasy do pol chrbta, pomerne dost huste? Je mozne kupit sampon, kondicioner a masku aj na vlasy na ktore som kuru nepouzila? Bolo by vidiet nejaku zmenu?

kamka22

ja to idem viskusat tak uvidim potom :) pretoze mam kucerave vlasy a nieze mi prekazaju len ich nevem ucesat takze idme skusit uvidi sa potom napisem ako to dopadlo:)a po dalsie povecme si na rovinu v tejto dobe su chemikalie vsade a chemia ties takze to az tak nevadi:P

tikanete

peknevlasy - Mam na teba otazku, ohladne toho ako si si to sama doma aplikovala, lebo to tiez chcem skusit, uz mam doma keratin, len sa bojim, ked vidim vsade napisane, ako mi to moze ublizit a spalit vlasy,ak sa to zle aplikuje, aj ked sice neviem, co sa tam da pokazit. Ja uz horsie vlasy mat nemozem, to mi vcera aj kadernicka povedala, takze uz len ten keratin by som chcela vyskusat. Robila ti to kadernicka ci len daka kamaratka?

BABORA

ja som si dala aplikovat keratín v kaderníctve bolo to pekne drahé a jediné čo z toho mám sú lupiny a stále mastné vlasy a nič z toho som pred tým nemala !!! a čo sa týka vyrovnania tak ani náznak rovnejších vlasov...škoda penazí !!!!!

vitaminwater

kde som napisala, ze mi ta kadernicka povedala zrovna o vasom La-Brasiliana keratine? ja som hovorila vseobecne, takze si vyprosim to osocovanie...
tak isto mozem povedat o farbach na vlasy, ze su to chemia, a ano, obsahuju iba povolene mnozstvo sledovancyh zloziek, ale stale je to chemia, ktora je telu cudzia a osobne si myslim, ze to zdrave nie je...
a nie, nepracujem pre ziadnu konkurenciu, som obycajny spotrebitel.. na rozdiel od vas, ktora sa tu robite reklamu svojim produktom... tie som ja svojim prispevkom nijak nenapadla...

la-brasilian

Odpoved pre witamwater

Ahoj. Neviem ci nehrajes pre konkurenciu...
Ked pises sprostosti.
LA-Basiliana keratin obsahuje 0.03 percent formaldehydu , v EU je povolene mnozstvo 0.2. To po prve. Po druhe - na stranke
www.uvzsr.sk
si mozete precitat co je nebezpecne.
NA prekvapenie je tam GLOBAL KERATIN - distributor pre SR je ceska firma, dalej je tam KERA STRAIGHT - tento keratin pouzivaju spickovy kadernici v BA a... a naposledi je am este svetova spicka z USA KERATIN COMPLEX. Tieto vyrobky maju v sebe ozaj spicku a t.j. 1.8 percent formaldehydu A to uz naozaj vyrovnava aj brazilske vlasy. Zabdnite na slogan pre kerati v EU ze dlhodobe narovnanie vsetkych vlasov.. to je blbost. Keratin vyplni vlas, ozivi, vlas bude zdravy, leskly..aj narovnany na zaklade toho ze kolagen a keratin vyplni poskodeny vlas - tym padom aj vyrovna. Ponukame ozaj kvalitny a bezpecny keratin kde na flaske mate aj adresu vyrobcu co niektore keratiny na Slovensku nemaju, maju napr. napisane ze vyrobene v USA ale ked zavolate tel. uved. na flaske tak sa Vam ozve chlapik z Afriky hovoriaci po francuzky.Takze bacha na dodavatela aj na kvalitu s tym suhlasim