Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

ada 68

metallica ahoj,ja som začala chudnúť 18.4. a za tie dni som dala dole 2,5 kg,ale viem,že to je len vyprázdnenie čriev a vody,ked idú tuky dole,tak to ide pomalšie.už som raz chudla a vtedy som dala za 3 mesiace dole 15kg. ale bola som na seba veľmi prísna,verím,že budem aj teraz a výsledky sa dostavia,mám stávku,že ak do konca augusta nezhodím na váhu 60 kg,tak budem kamoške kopať zahradu.ešte potrebujem zhodiť 14,5kg.takže mám čo robiť.
držím ti palce,nech sa ti darí,treba len vydržať,neboj,ono to príde, ked tú váhu pokoríš a budeš víťazka.pa

MetallicA

čo ada?? to si ako urobila? ja sa mám teraz hrozne, zrazu som mala o dve kilá viac na váhe 68 kg, tak som to dáko trápiac sa zase schudla na 66, dalej chudnem a zase mám 68, už ma to fakt je**e, potom mám iba zlú náladu. Sladkosti si nedokážem odoprieť, asi v tom to bude. Radšej si nedám večeru ako sladké nejesť joj

ada 68

ahojte kočenky, áno na face mám foto, stojím tam v takom pásikavom tričku pri stlpe a pri mne je pes.pridajte sa k nám a ideme dalej,je to tam super na face,ja mám už za tri dni 2,3kg dole ešte 15 kg, mám čo robiť,
prajem veľa sily do boja proti tukom

nikki.7

ahoj Ada68. Ja vás tam sledujem už dávmo a čítala som aj o FB,ale teraz som v práci a FB mám bloknutý,takže až keď prídem domov,tak si to tam kuknem a pridám sa.

Zatial prajem pekný dník a vela trpezlivosti pri zhadzovaní. Viem rpesne o čom to je, od júna 2009 sa mi pdarilo do dnešného dna zhodit 14,5 kg.

Mala som fázy,ked mi váha stála aj tri mesiace, potom som 2 kilá pribrala, znovu schudla a taký ten kolobeh. Ale chce to silnú volu a trpezlivost.

ada 68

kočky,ahojte,ja chudnem od 18.4. a dnes mi váha ukázala úbytok 2,3kg. sme na facebooku štyri kočky,ktoré chudnú a tam si všetko píšeme,kto má ozaj záujem chudnúť,tak sa môže pridať k nám,nájdete ma na facebooku Adriana Petrekova Trnava,máme tam skupinu Bojovníčky,ktorá je tajná a dostane sa do nej len ten,kto je tam nami prihlásený. máme tam aj fotky,aj pridávame si komentáre,tak sa viac podporujeme ako tu na zdravie.sk
pridajte sa k nám,držím vám palce na vrátenie sebavedomosti,ja potrebujem zhodiť 17 kg do konca augusta,to nie je málo,lebo inak idem kamoške kopať zahradu

nikki.7

To je super, že máš prázdniny a možeš sa venovat športu. Ty si bola a verím že aj nadalej si silná bojovníčka,takže nejaké to kilo z teba určite spadne rýchlostou blesku.

Ja som včera dostala krámy,takže sa vážit nebudem asi ani v sobotu. Ja som v utorok pojedla toho dost. A v pondelok osm si dala po asi roku čipsy, ale za to som zjedla celý balík.

chloeee

to máte fajn,že to robíte obaja,aspon vám to ide lahšie :)Ja som včera pojedla dosť pečiva, takže dneska sa pojdem bajkovat..behat som nebola druhy den, lebo som nemala kedy. Uz mi začali prázdniny,tak sa budem len hýbať.Odvázim sa asi uz zajra, lebo som zvedava kolko zo mna ubudlo, lebo sa uz citim aj chudšie :))) Dneska chystam aj same zeleninove salaty, tak sa celkom na ne teším :)) Peknyy dniik :)

nikki.7

chloeee:Som rada,že aspoň ty si ostala a odpíšeš.

Ja sa tiež vážievam len v soboty, predtým to boli nedele,ale teraz v sobotu ráno a s priatelom si to zapisujeme do kalendára. Aj on by mal čo to pochudnút,tak preto značím aj jeho váhu.

Bola som strašne štastná z tej váhy,ale uvidíme aj teraz v sobotu či to tak ostane. Mám mat krámy,ale ešte sa im akosi nechce,tak to bude tažké. Tie chute už teraz sú.

chloeee

ahoj nikki..
no ja som na tom o niečo horšie.Naposledy bola moja vaha 67,5 a to v sobotu. Tri dni som bola za sebou behat 4.5 km. DNeska mam taku svalovicu,že začnem od zajtra. Nebudem sa vkuse vážiť, lebo ma to len deprimuje, odvážim sa až v nedelu. :) Papam vela zeleniny, uz som prešla na moj setriaci system.. :)))