Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

klarka_12

alchamilka,

dakujem, snazim sa :), ale ja sa takto nestravujem preto, ze chcem schudnut, ale zmenila som stravu tak 3 roky dozadu celkovo. V tomto obdobi sice chcem dat nieco dole, ale to staci len nieco z jedalnicka obmedzit (ako napr. o jeden banan denne menej :) ) a ide to. Takze momentalne mam asi 54kg na 172cm - tak na tych 50, ale dlho som sa nevazila, tak skusim cez vikend a uvidim, kde sa nachadzam. :)

alchamilka

chloeee : a pre chudnúcich je ideálne množtvo orieškov denne 1 hrsť + priberá sa z orieškov len ked sú pražené solené atd v surovom stave nie

alchamilka

chloeee: nehádž vinu na ovocie , oriešky sto krát som tu písala že príroda to tak zariadila a neješ na kilá mandle fit.server.sk tu máš aj taký link na čo sú všetko dobré madle

chloeee

ahojte baby.. :)))
takže ja mám za dva dni opäť o kilo menej....začala som jesť veľa ovocia a zeleniny po tých dvoch dnoch prežieraniea.Takže super... :)) dneska by som chcela ísť plávať, len neviem ako sa mi bude chcieť, možno si pôjdem aj zabehať.. :))) Je vonku super, tak to musím nejak riadne využiť. :))
R : musli s mliekom a 2 nesladené čaje..
O: zeleninová polievka a zemiaky s bielym jogurtom..

Dalej ešte neviem, čo budem jesť. Ale mám doma veľa ovocia,tak niečo dalej z toho :))

Posledný týždeň som papala dosť sušených madlí a myslím,že sa z toho priberá :-/ musím to nejak obmedziť...

alchamilka

klarka_12 príkladný jedálniček ;) šikovná a koľko vážiš a meriaš prepáč neviem kde si to už písala

alchamilka

smajliQa: áno ale oriešky majú veľké množtvo vitamínov telo nemá tendenciu ukaladať tuk zo zdravých vecí ved nejdeš jesť na kilá tie oriešky hrsť oriešok na desiatu je správna voľba dokonca spávnejšia ako niečo iné tak sa neboj ;) a iné veci sú kalorickejšie a nemajú ani takú výživovú hodnotu kludne denne aj 2hrste orieškov predsa nemáš morbídnu obezitu , aby si sa tak bála

klarka_12

Ahojte baby :)

konecne mame piatok a caka nas predlzeny vikend, no nadhera a este ma byt aj pekne pocasie. Myslim, ze si pojdem konecne zabehat a poriadne rzelaxovat, uz sa neviem dockat, kedy dnes vypadnem z prace.

Ako sa Vam dari v chudnuti? Ja som mala vcera aj druhu veceru, lebo som bola strasne hladna, ale mam pocit, ze som cosi schudla. Sice som sa nevazila, ale na pocit je to lepsie (a tusim aj co sa tyka oblecenia :) ).

smajliQa

nechcem ti do toho kecat, ale neprehanas to trochu s tym strazenim stravy a vsetkeho, co zjes? Citala som ta aj v inych temach a take ako, ze sa bojis si dat oriesky, ktore su maximalne zdrave, lebo su strasne kaloricke, no neviem... Daj si pozor, aby si neochorela, ale myslim to v dobrom!

A moj vcerajsi jedalnik:

R: 2PL ovs. vlociek, 2PL vlakniny s trochou kokosu, mandlovych lupienkov a jogurtom

D: 2 male jablcka z babkinej zahrady

O: brokolica na pare s 2 malymi zemiakmi na pare dochutene polovicou kelimku cottage cheese

Ol: kafco s nizkot. mliekom a celozrnne slivkove susienky

V1: grilovana zelenina s tofu a 2 vajickami

V1: nizkot. ovocny jogurt s trochou susenej vlakniny

Krasny vikend a chudnutiu zdar! :)