Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

nikki.7

ahojte baby...

tak ako vidím, prispievam sem len ja,ale nevadí...

Čo ste to už vzdali?Alebo nemáte čas?Ja teraz sledujem tu na forume baby,ako chudnú 13 dnovou mliečnou diétou a chcem sa pridat k nim,ale rozprávala som sa aj so sestrou a možno to skúsime spolu.

Moja sobotnajšia ranná váha bola 65,6 kg,bola som nesmierne štastná,lebo za dva týždne mi nezišlo skoro nič a zrazu toto.

Prajem vám pekný deň a snáď sa nájde niektorá, ktorá sem niečo napíše.

MetallicA

ja som mala jeden mesiac žravé dni! už som myslela že je amen že to už nikdy neskončí, lebo to som nikdy ešte nemala tak dlho, som sa zľakla:D a po lyžiarskom sa mi to začalo naprávať a teraz to tak necítim. Ale sladké jem muesli alebo bebe keksy, raciolky inak ryby šalátiky iba:))

nikki.7

ahojte baby...

Dlho ste sa neozvali,tak teda napíšem ja.Včera som po strašne dlhej dobe oprášila orbitrek doma,tak som sa 40minút popreháňala na ňom. Rozhodla som sa,že ked nepojdem na zumbu,alebo na plaváreň, budem cvičit aspon na orbitreku.

Nevážila som sa už asi týžden,lebo práve mi končia krámy,tak sa nechcem znervoznovať,lebo ako vždy,aj teraz som mala žravé dni.

A vy ako ste na tom?

nikki.7

súhlasím z Ameerah...

My máme takú veľmi tanečnú zumbu a doslova sa na ňu teším.

Učíme sa kroky a malé zostavy. Je to super pocit.

nikki.7

chloeee: nebuď zo seba smutná,neboj sa,hneď ako nabehneš na svoj "šetriaci" režim,ustáli sa to a pôjde to dolu..

Ja sa nemám čím veľmi chváliť,lebo od vtedy,ako som napísala 66,1 som pribrala,ael neodvžim sa postaviť sa na váhu, čiže neviem presne koľko,ale vidím to tak o 1,5 kg viac.

A to som minulý týžden cvičila 4 krát /2x zumba, 1x plaváreň, 1x spinning/ a tento týžden je to zatiaľ 2 x...resp. dnes večer idem na druhú zumbu.

Tak skúsim sa odvážiť v nedeľu,uvidíme či sa niečo pohne.

pa pa a ozvi sa.

chloeee

ahoj nikki :)
no ja som tu dlho nebola, lebo som sa nejak rozožrala :-/SOM ZO seba smutna,lebo akože som sa zobudila so 66 kg dneska. No skoro ma šuplo. už sa nezmestím do riflí,ktoré som si kúpila na vianoce. Od vianoc +3 kg. No a kedze do leta chcem byt kočka,tak od dnes som zase začala ! Bola som behať,síce 40 min len,ale ledva som prišla domov.Zajtra bude fajn počasie tak idem na korčule. Už sa vyhovárať na zlé počasie nebudem a konečne začnem niečo robiť so šunkami.

Pozeram,že si dosť schudla. Držím palčeky. Aký je tvoj cieľ? Ak si pamatam,tak to cca bolo okolo tých 66. :)))

nikki.7

hallo baby...

No ako pokračujete?ste sa dávno neozvali...
Moja dnešná ranná váha je 66,1 kg.
Trvalo mi asi dva mesiace,kým sa váha posunula aspon o 0,7 kg smerom dolu,ale stálo to za to...

Chcelo to asi rozhýbat sa,takže pokračujem v zumbe 2x týždenne a pomedzi to chcem oprášit aj orbitrek,ktorý dlhúúúú dobu slúžil už len ako sluha.Uvidíme čo to urobí.

Pekný den prajem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnusne telo, uz dost - Fórum - ZDRAVIE.sk