Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajliQa

alchamilka...ja mam hocikedy chut na oriesky ale strasne sa bojim...proste.dala by som si..ale neviem kolko mozem...myslela som ze je to desne kaloricke..

alchamilka

smajliQa: poznáš dobre ale nehrozí pri nich priberanie ešte som nevidela tučného človeka , ktorý by jedol len ovocie a pritom by bolo tučný je to tak príroda to zariadila ani ty sa nemusíš báť ak má telo z toho vitamíny nemá dôvod k ukladaniu tukov :) netreba všetko hádzať na ovocie

alchamilka

a čo takýto jedálniček

raňajky: čo najviac ovocia čo najviac druhov - figy , jablká , pomaranče , jahody , mangá , banány atd proste najviac druhov antioxidanty atd

alebo 2spaldové chlebíky avokádo a vajíčka

desiata : mandle najlepšie v surovom stave , zelený čaj

alebo spaldové sušienky

obed: ryba nejaká napr. tuniak a zeleninový šálat čím iac zeleniny tým lepšie

olovrant: nízkotučný jogurt a kúsok ovocia

Večera: šalát zeleninový a znova tú rybku

z tochto sa aj najete a aj dostanete potrebné vitamíny :) a aj schudnete

smajliQa

chloeee... a dufam ze celozrnny chlebik :)

mimochodom...rozmyslali ste niekedy nad tym.. ze ked si varite vajicka, budete papat len bielko??lebo v podstate je takmer nekaloricke...ovela menej ako zltko...

chloeee

ahojte :))
no dúfam, len ma to štve, pretože som tie 2 kg chudla mesiac..snad to pojde rýchlejšie dole..
dneska som papala toto :
R : desiata ( chlebík so syrom + paprika)
O : sušienky
Ol : zeleninový šalát + vajíčko na makko
V : asi nejaké jablčko.. :)

nikki.7

chloeee:Neboj nič,ty to určite dáš pekne dolu.Aspoň dva dni si si užila to,čo si už "nejaký ten piatok" odopieraš.Aj ja mám niekedy takú chuť zjesť aj slona,no potom si spomeniem na to,aké ťažké bolo dať dole aj tie úbohé dva kilá, tak si to rozmyslím a urobím si len čaj,alebo kaffe.

Včera som bola na spinningu,ale tiež mám pocit,akoby sa to zastavilo,som zvedavá,kedy sa to spustí.Už to clekom pekne po dekách išlo dolu a teraz to stojí.

No budem trpezlivá.

Môj jedálniček:
R: coctail formula 1 s polovicou jablka
D: ochutený tvaroh s musli
O: mám v pláne objednať si pizzu,tak dúfam,že to nebude veľmi vidieť na váhe.
O: asi len kaffe a večeru vynechávam,alebo si dám len nejaký jogurt,tuniaka alebo niečo.

Dnes to ani nebudem stíhať asi,lebo mám dosť nabitý program na poobedie.

klarka_12

Dobre rano kocky:)

moj vcerajsi jedalnicek:

R: 2PL ovs. vlociek, 2PL vlakniny s trochou kokosu, mandlovych lupienkov a jogurtom

D: jablko

O: grahamove spagety s bylinkami a oliv. olejom

Ol: kafe s nizkot. mliekom a biely jogurt

V: karfiol na pare s tvarohovym syrom, kafco

Vazit som sa nestihla, to asi az dakedy cez vikend, krasny den prajem. :)

smajliQa

chloeee....neboj....drzim palce...vrat sa k dietnej strave.. dostan sa pod 60tku nech mas rezervu....a potom sa napapas..povedz si ze... ved to jedenie sa nestrati..take iste tu bude aj o rok aj o desat.a..mozes si ho dopriat az budes dostatocne chuda..no.chapes :)
ja to robim vzdy, ked mam chut na sladke,,,, si poviem..a sak na vianoce si dam :D

chloeee

ahojte baby.: :)
no mna skoro dneska ráno šlahlo,keď som sa odvážila. Po troch dňoch normálneho jedenia mám o 2 kg viac :D Super...takže zase som na tých 65 kg :-(