Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

tucnalucy

Ahojte baby,tak Vám sa krásne darí.Pekne chudnete,gratulujem.Asi sem začnem zase písať,lebo predtým ako som už písala bolo obdobie kedy som nemala vôbec čas a ani chuť chodiť sem písať.
Držím Vám palce nech sa dostanete na svoje vysnívané váhy.
nikki.7 a chloeee: koľko kg ste mali keď ste začínali chudnúť a ko)lko máte teraz?Ja sa zajtra ráno odvážim a napíšem Vám sem.Ja sa stravujem už dlhšie delenou stravou,vylúčila som zo stravy múku,teda cestoviny,chlieb a poobede už žiadne ovocie.Cvičím min.3x do týždňa taebo,aerobic alebo posilňovanie,pilates.
Pekný večer baby :-)

chloeee

Nikki: Máš pravdu, dneska som sa zase odvážila a mala som o kilo menej než včera ráno :-/ No celé divné,ale tak som šťastná:D Dneska som mala jeden malý koláčik..do večera sa nemôžem viac pokaziť.Plánujem ist na dlhú prechádzku,ved je dosť pekne .. :)))Tak uvidím...Dúfam,že pomaly to pojde dole :))

nikki.7

ahoj chloeee:

aj u mna sú niekedy také isté stavy ako opisuješ.Pripadám si chudšia,aj to tak cítim a váha ukazuje iné.

Ale neboj,určite sa to upraví a v nakoniec,mne je to aj tak trošku jedno,akú váhu mám,pokial vyzerám dore a aj sa tak cítim.No nie?

chloeee

ahoj nikki :)
Ja už v podstate sa nejak tak tretí deň držím,začala som aj športovať. Tri dni som dost po sebe makala a mam o pol kila viacej. :( Som z toho smutnáá,ale cítim sa o niečo chudšia. Dúfam,že mi nerastú svaly:(

nikki.7

ahoj chloee:

ja stále rovnako,nechodím cvičit,lebo som lenivá,ale váha mi naštastie stojí.

Budúci týžden v pondelok mám zumbu a vo štvrtok idem do posilky na stroje,tak už sa snád rozhýbem.

Je to riadne dlhá prestávka,tak to bude tažké.

chloeee

ahojte baby.. no čo ? žiadna sa dlho neozvala :-/
Ja som tento týždeň začala super, každý deň nejaký šport. Len ešte to papanie by som mohla trošku obmedziť.Ale cítim,že pomaly už idú tie šunky dole :))) A čo ako ste na tom ??

MetallicA

chloee 6500 až 7000 KJ to by malo byť dákych 2000-2500 kalórii nie? prečo to takto počítate?:D mne sa to potom ťažko počíta lebo už ajtak všade uvádzajú kalórie iba aby sa to zdalo menej:D no, 2000 by malo byť pre dospelých na celý deň, pri chudnutí stačí 1500, menej ale nie pod 1000 ak sa nemýlim

chloeee

ahojte :))
No ja som sa dnes tak trošku nakopla, bola som plávať aj som slušne papala. Vážiť sa budem až v nedelu ráno preistotu.. :) Dneska ráno som mala 65,2, dúfam, že v nedelu to bude nejakých tých 63..rovných.. :)) a tak uvidim...drzim palce baby a nevzdávajte sa ! :)

Levanderka : no moj denný cca príjem je okolo tých 6500-7000 Kj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnusne telo, uz dost - Fórum - ZDRAVIE.sk