Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

rena23

Lucy, nie je zle, ze si sa rozhodla schudnut, ale, ako tak citam Tvoje riadky, mam pocit, ze problem je uplne niekde inde. Tak ako vela dievcat s podobnymi problemami, trpis predovsetkym nedostatkom sebaucty. Ked by si sa prijimala a dokazala mat rada taka, aka si, mohla by si byt stastna, spokojna a vyrovnana aj pri 100kg. Ako som uz spominala v predchadzajucom prispevku, ja som bola strasne obezna (podstatne viac ako Ty) a roky som snivala o tom, ake by to bolo super, keby som bola stihla. Potom som schudla tych 44kg, bola som chuda, mala vysportovanu postavu a... ziadny zazrak nenastal! Mala som sice dobry pocit z toho, ze si mozem hocico obliect, ale stastna som nebola!!! Az vtedy som pochopila, ze stihla postava Ti stastie nezaruci, to je o niecom inom - tak, ako som to napisala vyssie...

tucnalucy

Dakujem za radu,ale dnes sa naozaj necitim na to,aby som do seba nieco dostala.Pri pohlade na vahu ma presla chut do jedla,mam stiahnuty zaludok a nemam chut na nic.Ked budem mat aspony tych 70kg,tak sa budem citit mozno lepsie,lebo budem vediet,ze chudnem.Dnes sa citim otrasne,nepritazliva,hnusne.Viem,ze sa neda zhodit za tyzden 5kg,no je mi zo seba velmi velmi zle a je mi do placu.Som uz zufala.Mam pocit akoby kazde dievca bolo krasne,ma pevnu postavu a ja aj napriek tomu,ze vidim,ze priberam a ze nemam uz svojich 63kg,zeriem a zeriem az do 73kg.Je mi z toho zle.Ako mozem byt taka leniva,hlupa a nekontrolovat sa?Hanbim sa za svoje sadlo na bruchu,za svoje silne stehna a velky zadok.Co moze byt pekne na hore 73kg sadla?Prospelo by mi dat dole 10kg.Citila by som sa lepsie,vyzerala by som lepsie a nebola by som taka unavena,nervozna zo svojho tela.Viem,ze takto nevyzeram od dnes rana,ale je mi nanic...Uz nechcem vidiet ziadnu zmrzlinu,ziadne sladkosti,chipsy,ziadne vyprazane jedla...
Tak velmi chcem zhodit aspon na 66kg.Bojim sa,ze to nedokazem a uz navzdy budem tucna gulata a nepritazliva.

rena23

Levanderka, nesuhlasim. Jednodnova ocista jej len prospeje a nastartuje detoxikaciu. Telo si zacina robit zasoby len pri dlhodobejsom hladovani. Ak zje ovocia dost, prijme aj dost vlakniny a vody, ktore jej telo precistia, dost cukru, aby mala energiu na vsetko, co potrebuje, a aj vela vitaminov a mineralov, co jej len prospeje. S tym lapachom a psylliom (resp. lanovym semenom)suhlasim, mozno by som pridala aj jablkovy ocot. A ver, ze o tom viem dost, ja som pred par rokmi schudla 44kg.

levanderka

poviem si zjednodusene princip tvojho tela. tvoje telo bolo zvyknute jest a prijimat vsetky ziviny, myslim si , ze ak dnes budes jest len ovocie, telo ti zalarmuje, ze nejak nedostava ziadne tuky a vsetok tuk, co zjest zajtra si krasne ulozi do zasoby.ak chces ocistu tak pi caj napriklad lapacho, stoji menej nez euro v lekarni a taktiez psyllium ti precisti creva. jednodnova ocista s ovocim ti nabura tak akurat tvoju rovnovahu v tele.alebo vecer vyjes chladnicku :)