Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

Mijuška

ahoj baby :) rada by som sa pridala, keďže sa tiež snažím schudnúť :) už som za posledné mesiace dala dole 6kíl...a teraz sa chystám na ďalších 7 :)
meriam 163cm a vážim teraz 62..takže je to o niečo lepšie, ako pred tým mojich hrozných 68 :)

chloeee

ahoj nikki :)
jej to máš super, gratulujem k výsledku :))

Ja som na tom asi tak,že momentálne chudnuť nemôžem zhladom na to,že mám infekčnú mononukleozu a musím dodržiavať špeciálny jedálniček :-( Jesť v podstate nič nemôžem,lebo moje hrdlo mito nedovolí.tak tlačím do seba samé jogurtíky. Počas tohto som schudla 2kg,to preto,že mi nechutí a uz tri dni som dokopy nič nejedla :(

nikki.7

ahojte:D

moja dnešná ranná váha je 67,4 kg,som štastná,lebo som si myslela,že váha šla určite hore,pretože moj včerajší jedálny lístok nebol práve ukážkový...

viem že za jeden den ked zhreším to nejde,ale ja sa napchávam už asi týžden.

No a včera som zjedla najprv 2 x 7days, potom nanuk magnum, 1 čokoládový croissant, na obed osm zjedla 1 nožku kolobásy a večer som sa dopchala pizza chlebíkmi tými sušenými...

dnes boli ranajky normálne,ale keksík nemohol chýbat.

Tak asi tolko z mojej strany...pa pa a píšte,píšte

MajushQa1

Ahojte chcem sa pridat k vam,velmi by som chcela schudnut 10kg da sa to aj za dva mesiace verim,ze by sa mi to podarilo,lenze nemam az taku pevnu volu ked som hladna o pol noci kludne si dam rozok alebo chlieb viem ze sa mam normalne stravovat neprezierat sa ale ja to nedokazem zjem vsetko co vidim a o pohybe nehovorim hybem sa raz dva krat do tyzdna co je strasne malo:(chcela by som uplne aktivne zacat sportovat aby som to hnusne sadlo dala dole a opat mala krasne telo

chloeee

ja cely týžden papam ako také prasiatko. Dneska pizza včera mikuláš... Snad to bude lepšie...
Nikki : no mala som väčšie zdravotné problemy ale podla výsledkov je už všetko okey :) tak som uplne happy..od šťastia som spapala cleu syrovú pizzu..zajtra to bude len nejaka zeleninka :))

nikki.7

hallo baby,kde ste?

ako to s vami vyzerá?

Ja mám mať tento týžden krámy,tak jem všetko čo mi príde pod ruky..

nikki.7

ahojte :D

ja som sa znovu trošičku rozjedla,ale bola som aj vo štvrtok aj v piatok cvičit,tak snád sa to neodrazí na váhe.

dnes som spapkala na obed dva domáce langoše,mnam mnam a na ranajky varenú klobásku...prišlo mi na chut aj niečo kalorické

od pondelka hádam pribrzdím,lebo v piatok máme firemnú akciu,tak sa chcem dat dokopy :D

pekný večer

smajliQa

ahojte baby..nebola som tu par dni.... vaha mi dnes rano ukazala 54,9 tak neviem ci jej haluzi, alebo som zas schudla....no jedno viem iste...v pondelok idem psychologovi....meska mi to treti tyzden, som chora, a musim navstivit lekara odborneho asi...lebo aj ked 54,9 je dost vela, moja mama tvrdi nieco ine a idem sa asi dat dokopy. len tolko..vam vela zdravia prajem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnusne telo, uz dost - Fórum - ZDRAVIE.sk