Derma seta - teleshop - depilacia

toto

Tiež som bola zvedavá , či to fakt tak funguje ako v reklame, vyskúšala som to a dosť my to podráždilo pokožku , dosť ma potom pálila a svrbela , musela som si ju výdatne krémovať aby my stiahlo ten pálivý pocit, jé síce pravda že my to odstránilo nejaké chlpy ale stále tam nejaké ostávajú,takže nič moc, skúsila som aj odstranovanie nad hornou perou ale to som radšej nemala, mala som podraždenú pokošku a nepríjemne to svrbelo a bolelo, ešte aj na druhý deň to bolo trochu citlivé :(((

sasa459

na derma sete je akurat dobry nadstavec na paty (nie ten pemzovy ,ale cierny drsny),chodidla mam uplne hladucke.na chlpky je to absolutne na prd:) a este mam z toho aj suche flaky . takze to moc neodporucam,jedine pre tych ,co si potrpia na pedikure.

jop

jj dermasetu mam doma este som ju nevyskusala pretoze som ju nedavno kupila a musim este dokupit baterie ale akonahle vyskusam dam vediet :)

baibalka

Ahojte mne prišiel pred týždnom a hned na druhý den som im ho vratila naspät,Vobec nefungoval.Mojmu mužovi ani jeden chlp na chrbte nevytrhol.Teraz čakam na peniaze,

Leanne

baby určite si ho neobjednávajte, viem čo vám hovorím derma seta absolútne neholí a budete sklamané zbytočných 45 €! skúšala som ju naživo