Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chĺpky na bruchu - pomoc

Príspevok v téme: Chĺpky na bruchu - pomoc
veronica_

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či s tým má niekto skúsenosť. Mám dosť silné ochlpenie v oblasti brucha - pupka smerom dohora aj do dola taký pás, tmavšie, hrubšie chĺpky ako inde. Neviem si s tým poradiť, už niekoľko rokov si to vytrhávam pinzetou ale nie všetko iba smerom dodola. Poradíte mi nejaké účinné riešenie čo sa týka odfarbenia? Nejaký prípravok, ktorý 100% zaberie a nespôsobí fľaky na pokožke atď./ + nejaký link kde sa to dá objednať?
Prosím poraďte, depilovať ani holiť si to nechcem a na laserové riešenie ani nemyslím zatiaľ.
ĎAKUJEM VOPRED!

veronica_

ďakujem za super rady, ešte raz,,, aaaa s tým melírom som to skúšala,,ale bojím sa to opakovať pretože mi po umytí zostal taký svetlý fľak,na pokožke,,do 5min to zmizlo,,ale aj tak ma to odradilo,,takže už len prípravky určené presne na tieto problémy :P :)

suzanneta

ja sa ucim za kadernicku a normalne si to odfarbujem melirom na vlasy, viem ze by sa to nemalo ale na pokozku mi to nic nerobi.
len treba davat pozor ako dlho to necham, staci chvilku takych 5 minut, neviem presne kolko to mam, len tak odhadom, radsej menej ako viac, vzdy to mozem potom este zopakovat ak je to malo...
to sme tak zacali s babami na praxi, ked sme sa stazovali na to ze mame na chrbte, ako nad zadkom chlpky, tak sme to skusili, majterky len krutili hlavami, ze ake my mame len problemy:)

janicecka

no ja som si odfarbila chlpky na bruchu a potom mi zacali rast ovela tmavsie uz do tyzdna, vam sa nic take nestalo?

chloeee

jednoznačne skús depiliccima crema decolarente. stojí okolo 12 eur. vydrží mi na cca 8x :) zosvetluje chlpy prirodzene a bez flakov na pokožke :) vydrží mi to tak 3-4 týždne :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chĺpky na bruchu - pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk