Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strava pri AKNÉ...čo mám a čo nemám jesť?

sweet_lolitta

vevericka ma v tomtp pravdu, najlepsie su urcite ciste oleje, napr ten sezamovy, lanovy, slnecnicovy, tekvicovy...a su strasne dobre :) naozaj pochutka

simka111

Ja teraz najnovšie na ranajky aj na večeru jem hrianky s maslom a na vrch si posypem pohanku a pochutkove droždie..je to vynikajuce :D :D a aj zdrave..

sweet_lolitta

Alsan - rastlinný margarín
Nestužený rastlinný tuk vhodný nielen na chlieb, ale aj na pečenie a varenie. Vhodné aj pre vegánov. Bez mliečnych zložiek. 250g

Je nestuzeny, dokonca pan v jednom bioobchode si sam doma vyraba margariny pomocou mixera- das panensky olej do mixera s chladnou vodou a mixujes az ti nevznikne margarin.

vevericka

mirka.. no ved hej, ked rastlinne oleje tak radsej v ich prirodzenych formach..lanovy, semzamovy, kukurbitovy, vsetko su tekute (a inak velmi chutne:) )
kokosovy neviem..nelaka ma, pretoze ja kokos vo vseobecnosti nemusim ani vonou ani chutou a ani kozmetika s kokosovou vonou ..pre mna nie je..

vevericka

sweetlolita k tomu margarinu..ide o to, ze ked z prirodzene tekuteho chces spravit ztuzeny musis ho chemicky upravit (zmenit vazby v retazcoch MK a tym sa celkovbo zmeni struktura, ktoru telo nie vzdy vie odburat..potom sa ludia cuduju, ze mlade baby inak stihle maju celulitidu jak hrom..takze hej mozu tam dat 100%cisty slnecnicovy,kokosovy a co ja viem aky, ale aby bol netekuty chemicky ho upravia a to uz akosi prirodne nie je, tazke radsej tekuty olivak
k tomu hlienu.. na nete.vyhladaj veci o mucine a prirodzenom zlvhcovaci sliznic (v zaludku ochrana proti HCL, ak je ho malo vznikaju vredy, a tiez je to hlien)z velkej casti je hlien tvoreny glykoproteinmi z casti su v nom pritomne biele krvinky a je neustale vytvarany ako zvlhcovac a prvotna bariera ..no ak zijeme v prasnom prostredi ten prach sa splachuje tym, ze sa zacne vytvarat viac hlienov alebo ak je sliznica infikovana nejakymi mikrobami..to, ze clovek zacne napr soplit je signal, ze je infekcia a telo sa ju snazi nadmernymi hlienmi vypudit..
mimochomd tvorba hlienov je riadena parasympatikom (ten ju zvysuje) a sympatikom (znizuje)

mirka 23

Veverička, no viem, že tie klasicke margariny su humus. Kokosak je jednoznačne najlepši, ale namiesto masla.. toto vyzera dobre.

sweet_lolitta

Mirka je to pracovny nazor, no nie je tam stuzeny umely tuk. Zlozenie: Palmfett*, Sonnenblumenöl*,Palmkernfett*,Kokosfett*, Wasser, Karottensaftkonzentrat*, Emulgator Sojalecithin*, Zitronensaft*, kaltgepresstes Zitronenöl*.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strava pri AKNÉ...čo mám a čo nemám jesť? - Fórum - ZDRAVIE.sk