Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strava pri AKNÉ...čo mám a čo nemám jesť?

lucka856

je tu niekto kto pil zihlavovy caj? pocula som ze vraj to je dobre ale ze je mozne ze sa na zaciatku clovek vyhadze a mne sa asi na treti den na levej polovici tvare urobilo par malych cervenych vyrazok ake som nezvykla mat, moze to byt ono?alebo to je alergicka reakcia? zalozila som aj temu ale zatial mi len pisu ze asi alergicka reakcia ale napisala tam holka ktora mala alergicku reakciu ale vyzeralo to horsie,tak teraz neviem co robit :-/

TrainingBoy

lolita, sam mozem potvrdit ze ked som dlhsi cas nesportoval a potom som isiel hrat futbal, velmi som sa zadychal a ked hovorim velmi tak tym myslim naozaj velmi, ako raz na jednom turnaji v telocvicni, suchy vzduch az ma bolelo hrdlo, ani rozpravat som poriadne nevedel a preco? lebo som nemal hlieny ktore by mi chranili hrdlo pred vyschnutim ... a preco mlieko tak neznasas?

sweet_lolitta

Mirka, co sa tyka masla, odporucam ti maslo znacky Alsan :) je podla mna na nerozoznanie od kravskeho masla s tym rozdielom, ze je cisto rastlinne, no ma aj taku konzistenciu, je velmi chutne!

mirka 23

Sweet Lolita, nie že neajedla.. ale povedzme si pravdu, obmedzovala by som sa. A ja si sem tam dam velmi rada cestoviny so syrovo-smotanovou omačkou a s nejakou zeleninou. A bez masla si to tiež neviem predstaviť.
Mamina ešte len budem, tak pozriem tie knihy

mirka 23

Lucka, banany a nektarinky podľa mňa nie je najšťastnejšie ovocie, lebo su striekane a nie z našho pasma. Teraz ked je sezona, tak je super naše ovocie, černice, maliny, jahody a podobne veci zo zahrady!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strava pri AKNÉ...čo mám a čo nemám jesť? - Fórum - ZDRAVIE.sk