Zblbnuté hormóny?

Príspevok v téme: Zblbnuté hormóny?
NP

Z čoho môžem mať nafúknuté brucho a mierne bolesti v podbruší? Trochu ma pobolievajú aj kríže. MS by som mala dostať zajtra alebo v piatok,ale hoci beriem HAK, tento mesiac bol chaotický: v prvé tri dni som brala ATB, potom som jednu užila o pár hodín neskôr(na dovolenke) a jednu mi malá dcérka zapotrošila počas tej dovolenky. Môžem to mať zo zblnutých hormónov? Teda, úprimne povedané,je malá šanca, že by som bola tehotná, dcérka sa nám podarila po 2 rokoch pri mojom syndróme polycystických vaječníkov ako malý zázrak, lebo som na liečbu nereagovala. Momentálne beriem Minervu. Ďakujem za akékoľvek nápady.
PS Zabudla som dodať, že tieto "čudné pocity" mám od minulého piatka alebo soboty, čiže skoro týždeň pred očakávanou MS tento týždeň. A som čoraz unavenejšia.:-(

gimienkis

No myslím si že to kľudne môže byť z toho že tvoje hormóny sú pobláznené... Podľa mňa to po menštruácii prejde.. :-D

gimienkis

No myslím si že to kľudne môže byť z toho že tvoje hormóny sú pobláznené... Podľa mňa to po menštruácii prejde.. :-D

gimienkis

No myslím si že to kľudne môže byť z toho že tvoje hormóny sú pobláznené... Podľa mňa to po menštruácii prejde.. :-D

gimienkis

No myslím si že to kľudne môže byť z toho že tvoje hormóny sú pobláznené... Podľa mňa to po menštruácii prejde.. :-D

gimienkis

No myslím si že to kľudne môže byť z toho že tvoje hormóny sú pobláznené... Podľa mňa to po menštruácii prejde.. :-D

gimienkis

No myslím si že to kľudne môže byť z toho že tvoje hormóny sú pobláznené... Podľa mňa to po menštruácii prejde.. :-D