po vytiahnuti nervu

Príspevok v téme: po vytiahnuti nervu
kejtynka

ahojte,
pred tyzdnom mi tahali nerv zo zuba,vsetko prebiehalo v pohode, zubarka mi pichla injekciu a vobec nic som necitila a potom mi tam dala vlozku..teraz ma to nie ani pobolieva,ale stale o tom zube viem..taku nervozitu alebo ako to mam nazvat tam citim..je to normalne??bojim sa,aby ma to nezacalo zase boliet,bo so zubami mam neprijemne skusenosti:/// ake mate skusenosti s tym vy? ked vam vytiahli nerv? a este jedna otazocka..vlozka tam ma byt vraj najviac 3 tyzdne..lenze zubarka ma objednala az o mesiac..moze to tam tak dlho byt? nebude ma to pobolievat ?
dakujem za odpoved :)

MatejK

Šedý zákal sa môže vrátiť. Ako prevenciu odporúčam pár gramov vitamínu C raz za niekoľko dní spolu s jedlom, prípadne aj B-komplex, alebo jedlo bohaté na B vitamíny (ovocie, zelenina, strukoviny...). Vyhýbať sa škodlivým látkam ako je alkohol, fajčenie, káva...

MALAJ

Dobry den,pred 10 dnami som bola na operacii katarakty,ktora bola s komplikaciami,pri kontrole my povedala lekarka že je volne puzdro,že to nič nieje.ked hybem okom v lavom kutiku sa my niečo chveje a ked pozeram na druhu stranu vydim obrysy šošovky.Poradi my niekto či je to chybou malej šošovky alebo či sa to upravy časom samo.Dakujem