Ako mam povedat priatelke,ze jej "citit" z ust

Príspevok v téme: Ako mam povedat priatelke,ze jej "citit" z ust
medzikus

Ahojte,neviem ci to patri sem. Mam priatelku,sme uz spolu dlho(asi 2 roky). Je krasna,citliva, proste vsetko co by si muz prial ma. Len ma to jednu chybu. Priatelke smrdi z ust. Sice,ked si umyje zuby,alebo si da zuvacku,ten zapach chvilu necitit,ale potom je to znovu rovnake. Mam pocit,ze ma v zuboch kaz,len neviem ako jej to mam jemne naznacit, aby s tym skusila nieco robit.
Dakujem za nazory

usiko

ja som mala taky isty problem s mojim muzom, akuratten nebol predtym 15 rokov u zubara lebo sa bal......no a tiez som rozmyslala.....tak najprv som mu vykreslila svojho zubara ako skveleho odbornika, tak castejsie som mu to hovorila.....ci nahodou nechce ist na preventivku......zatial nie....potom, ked bola dobra chvila /ty musis vediet kedy/, som sa ho opytala: drahusik a ty si si isty, ze mas vsetky zubaky v poraaadku?...a on na to, ze co, smrdi mi z ust...a ja na to iba previnilym usmevom prikyvla....a bolo....potom este par mesiacov trvalo,kym som ho objednala k zubarovi a odvtedy chodi a problem nemam.....ale myslim, ze som do toho zakomponovala aj oraly sex v tom zmysle, ze zle zuby mozu zapricinit aj mne problemy,ved vies:))) a tiez som mu vytlacila clanky o tom, ake choroby a poskodenia organov mozu sposobit neliecene zuby....a bolo.....ale na kazdeho plati nieco ine....