Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka na chlapcov...prosim :-)

Príspevok v téme: otazka na chlapcov...prosim :-)
nika852

Caute chalani,ja by som sa vas chcela opytat ci vam vadi ked dievca nema najkrasnejsiu plet? proste ked ma aj nejake tie vyrazky? :-/ hovori sa ze krasa nieje vsetko ale tak priznajme si,na co sa pozerame?....ja ked mam make-up tak vacsinou ani nevidno ze mam nejaky problem ale ked sa odlicim mam este cervene flaky a tak,no proste ked som odlicena tak to vyzera dost biedne este,niekedy lepsie niekedy horsie

nika852

chodim ku koznej uz dost dlho no nezabera nic,proste u niekoho sa to neda zbavit tak lahko a stravovanie sa snazim upravovat tiez

lost

Skusit hladat pricinu v jedalnicku napriklad? :)

A nie, nie je to skarede ;)

A suhlasim s "klklkl".. Radsej taka aka je ako pol kila farby na nej..

klklkl

no poviem ti takto, mne sa uplne najviac pacia zeny, ktore niesu nalicene, preco? nalicena moze byt krasna hociktora, ale nie kazda je nadherna, ked nalicena nieje. odporucam ti ist na kozne, da ti nejaky krem a nebudes sa musiet ani licit. minuly rok som bol na koznom, pretoze som mal takisto vela vyrazok, dala mi nejaky krem, uz si nepametam nazov, a mam po probleme.

ale co to vyrazky..ja mam neodolatelne kruhy pod ocami ;)...a toho sa asi tazko zbaviim...co uz...kazdy sme niecim zaujimavy :)

ale co to vyrazky..ja mam neodolatelne kruhy pod ocami ;)...a toho sa asi tazko zbaviim...co uz...kazdy sme niecim zaujimavy :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka na chlapcov...prosim :-) - Fórum - ZDRAVIE.sk