Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

inhalácia

Príspevok v téme: inhalácia
joni_

Chcem sa spytat na vsetko okolo inhalatorov a inhalacii. Myslim na take domace pouzivanie, bez predpisu lekara, bez specialnych lieciv na inhalovanie. Vysychaju mi sliznice v nose, ustach aj dychacich cestach. Vraj inhalacie by mohli pomoct na zvlhcenie a cistenie sliznic. Ale vobec sa v inhalatoropch neorientujem, na co dat pozor pri kupe inhalatora, aky inhalacny roztok pouzivat atd... jedine co som zatial zistila je, ze v mojom pripade sucha solna fajka nie je vhodna, lebo este viac vysusuje.

jajkafr

joni
neviem posúdiť nemám inhalátor, ale čítala som aj počula som o tom že to je dobre... ja používam do nosa Dexam alebo Mar a tiež si občas spravím preplach nosa tzv. džalanetti.

joni_

dik, do nosa pouzivam morsku vodu Quixx alebo prave Vincentku, len by to chcelo zvlhcit aj dole dychacie cesty
uvazovala som aj o zvlhcovaci vzduch, ale zda sa mi ucinnejsia inhalacia

jajkafr

joni
neviem aké inhalátori, ale viem, že v nemocnici dávajú inhalovať Vincentku je to slaná voda dostať kúpiť v lekárni... skús si kúpiť do bytu zvlhčovač vzduchu, zvýš príjem tekutín a do nosa si môžeš kúpiť morskú vodu v spreji (Mar, Stérimar, Dexam - obsahuje aj 5% dexpantenolu na zvlhčenie sliznice)

joni_

citala som dakde, ze na zvlhcenie je dobre inhalovat solny roztok, alebo aj dake bylinkove caje? mate nejake skusenosti?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

inhalácia - Fórum - ZDRAVIE.sk