Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypĺň koreňových kanálikov v zube

Mici2402

hey, ja to nepochopim, preco na SLovensku u zubara sa nedavaju injekcie pred zakrokom ..... zijem v USA, ako viete, osetrenie u zubara je drahe ale adekvatne tomu. Uz som navstivila zubara vela krat, ale nikdy som bolest necitila, pretoze mi dali injekciu takze s radostou chodim tam a necitim nic. Taktiez som mala uz dvakrat vytrhnutie, a toho som sa bala ako kon..... bolo to bezbolestne, profesionalne a zubar je moj kamarat :) ...... to som na Slovensku nikdy nemohla povedat......

J111

Mne robi moj zubar vsetko bez injekcie:D Niekedy su to tak brutal bolesti, ze dovi stara mama. Ja neviem, co tym sleduje? Asi len chce usetrit. Na tej injekcii myslim:D

Eva531

Velmi sa cudujem, ako moze vobec existovat taky zubar, ktory neda pred odstranovanim nervu a osetrovanim korenovych kanalikov injekciu. To mi pripada, ako keby mal niekto zubara totalneho sadistu. Co sa mna tyka, tak ked som mala mensi kaz, ktory este nezasahoval do nervu a stacilo zub iba zaplombovat, tak som o injekciu poziadala a na moje poziadanie som ju bez problemov dostala. Ak som ale mala kaz hlboky, ktory zasahoval az do nervu, tak som injekciu dostala automaticky bez toho, aby som si ju vypytala a zub sa opravil pocas jednej jedinej navstevy. Takze ziadna arzenova vlozka na umrtvenie zuba a nekonecne niekolkotyzdnove cakanie v utrpeni a neznesitelnych bolestiach a potom dalsia navsteva, pocas ktorej sa zub rozrype az po spicku korena a to vsetko bez injekcie... Som rada, ze aspon od takeho niecoho ma osud uchranil, aj ked pravda je taka, ze so zubarmi som si toho tiez dost uzila. Bodaj by taketo zastarale metody a sadisticky pristup zo strany zubara nezazil uz nikto!

poker

DNES som bol tahat nervy heh no bola to sranda..ktoru to so mnou trhlo ale uz mam po tom tak sa nebojte..a nemal som ani injekciu ..len pred zakrokom som dostal umrtvovaciu zlozku...

Aduliena

Inkognito.... ak máš vačky, podľa mňa ten zub pôjde aj tak skôr či neskôr von, budú ti to preliečovať, ale nakoniec vytrhnú.... ja som mala jeden takýto vačok pri zube, chodila som niekoľko mesiacov s tým na rôzne ošetrenia, vytrpela som si hodne a nakoniec ten zub musel aj tak von...

Aduliena

Ja2, presne tak isto som na tom bola ja, chodila som k zubárke a stále mi niečo našla a pýtala navyše nehorázne prachy, tak som ju nechala tiež a teraz mám super zubárku, tiež stačilo pár návštev a zuby mám ok, bez kazov....
Čudujem sa tu na niektorých príspevkoch, že zubári odmietajú dať injekciu, no neviem, zatiaľ som sa s tým nikde nestretla, na požiadanie som ju vždy dostala, samozrejme bola to nadštandartná služba, takže som si za ňu zaplatila, ale nikdy to nebolo veľa, v sk som platila tak okolo 100, sk a teraz platievam tuším 5,-Eur. Dokonca keď som mala hlbší kaz, zubárka sa ma sama spýtala, či nechcem injekciu, takže s týmto fakt nemám problém.
Čo sa týka ťahania nervov, je to bolestivé podľa mňa dosť, tiež mi to robili, injekciu som dostala automaticky, za tú som neplatila, ale aj tak to bolelo, nerv je nerv....cítila som bolesť až niekde v mozgu....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.