MUMIO

voxra

Ahojte. Poznam mumio v tabletach, pravidelne som to uzivala pre zlepsenie imunity, dobrej nalady a celkovo pre zlepsenie funkcii organizmu - iherb.co
AID8235 - Zľavový kód 5%

Andyuska

Ten krem mumio od Sibircanky som pouzivala aj ja, ale nie na strie, ake na hojenie nohy ktoru som mala zlomenu. Je to vyborny prirodny prostriedok na hojenie, obsahuje prirodne mumio. Ale ano, pocula som, ze si ho mnohe kupuju na strie.

swistica

Uzivala som pri zlomenine. Vyzera, ze zlomenina sa zrastla dobre. Samozrejme neviem posudit ci by bolo nieco inak, ak by som Mumio neuzivala. V buducnosti si ho vsak uz nekupim - kedze ide o fermentovany trus. Kulila som to sice v lekarni, tak hadam je to kontrolovany produkt, no i tak sa mi ta predstava nepaci. Pri kupe som tuto info nemala. A tiez je dolezite vediet, ze obsahuje vitamin B. Pri dlhodobom uzivani Becka narasta chut do jedla. To potvrdzujem,lebo som jedla naozaj viac ako bezne. V kombinacii s obmedzenym pohybom kvoli sadre je narast kil zaruceny. U mna balenie Mumia a vyse 6 tyzdnov sadry urobilo plus 6 kg. Takze za mna v buducnosti tento produkt nie.

ewvinka

blond_eva kludne mozes, som rada, ze si sa ozvala... kazdy jeden nazor bude pre mna uzitocny... takze ty tie tabletky uzivas iba cez zimne mesiace?...

vejkaa je tak, dobre si napisala!... ked sa ti nechce, tak nemusis ale ak by si sa moc nudila, tak by si mi mohla tiez napisat skusenost.. cim ich bude viacej, tym lepsie :) :)...

renata18

jolana272502 ahoj, tak to som skutocne rada, ze si si ich zakupila a ze si ich zacala aj hned uzivat. prepac, ja som ti to akosi nestihla napisat, kedze sem nechodim casto a so vsetkym si ma predbehla:-D ale aspon si mala mensie prekvapenie:-D a chut tych tabliet ti nerobila problem? lebo uz som sa stretla aj s takym pripadom, ze clovek ich nemohol prehltnut, lebo mu strasne smrdeli. no snad tvoj pripad to nie je!:-)

vejkaa

Evka a nie je tak? Nechcela som byt drza ale potrebovala som vyjadrit svoj nazor. Takychto ludi "mam rada", co len mudruju:-/:-/ Kludne mozem ale asi sa nebudem opakovat, kedze blond_eva tu dobre napisala a s jej nazorom sa stozoznujem:-)

Blond_eva

sice nie som Vejka ale s tymto vyzivovym doplnkom mam tiez skusenosti, momentalne ho aj uzivam a preto ti tiez rada napisem svoj nazor. Ak teda mozem:-) Podla mojho nazoru je to super doplnkom, ktory je lacny a hlavne aj ucinny! Uz minuly rok takto v zime som ho uzivala a vobec som nebola chora a tento rok som si povedala, ze tiez zopakujem a na mesiac si ho nasadim. A zatial super! Vsetci okolo mna su chori a ja sa drzim:-)

ewvinka

vejkaa ty si mu riadne nalozila :D ale mas pravdu, plne s tebou suhlasim!.. no mne by si mohla povedat, aky mas nan nazor. zaujima ma to :)

Jolana272502

renata18...ano, mozes to tak brat...nasla som ich vypisane na druhej strane a veru ze som medzi nimi nasla aj moj problem:-/..hned vo stvrtok moje kroky z roboty viedli do lekarne, kde som si tie doplnky od Evalaru zakupila a uz ich aj uzivam..spociatku som sa naplasila, ked som otvorila krabicku, necakala som, ze to budu take cierne tabletky:-D...ma nikto na to neupozornil:-D:-D...