Piercing v nose

Raduš_Ka

ahojte...chcela som sa spytat či boli prepichnutie nosa...a čím je to lepšie ihlou alebo nastreliť???...velmi sa bojím ze to bude boleť...Pls píšte dikíí :)

Misula222

ahojtéé potrebujem sa vas nieco spytat...mam piercing v nose uz asi tak 2 týždne no skoro stale mi vypadava je to normálne?...pls poradte..:-)

Misula222

ahojtéé potrebujem sa vas nieco spytat...mam piercing v nose uz asi tak 2 týždne no skoro stale mi vypadava je to normálne?...pls poradte..:-)

KarinQaaa

awoooytééé..no ja som si bola dáát pred tyždnoom prestrelit nos a woobec to nebolelo...len to trošku štiplo aléé inááč f pohodéé....sice máá to prwy den trošku bolelo...aléé počase to prešlo..a každemu odporučam si dat prestrelit nos woobec sa toho nemusííté báát ani to neucitite :DDD

Wewe..:)

Ahojté šeci..:)ja som si sama prepichla nos asi pred dvoma týždnami...vobec ma to nebolelo uplne pohoda..ani krv mi z toho netiekla..:D:Dlen ma štve že cez noc mi to niekedy vypadne a newiem čo mám robiť...nevedeli by ste mi poradiť..?:)

Taňulieň

nemate sa čoho bať dnes som bola na piercing a ako to nebolelo vobec..normalka uplne pohodička... ani jak keby som nič nemala v nose! len si to treba čistiť pravidelne.. je to fakt užastne.. :-* nemate sa čoho bať len do toho! :) jak vam to robia ta citite hej ked prejde ihla nosom ale šak to je dajakých 10 sekund a potom už len sa kochať na tu krasu..! :-*

pawlinQa

arcticia:prosim ta kde si si to dala prepychovat a kolko to stoji??pls daj mi vediet na mail pawlina4488@azet.sk dik

petka333

baby pearcing v nose si treba 5dni aspon 3x denne čistit dezinfekciou a pokial ho nemate zapnuty tak na noc prelepovat aby nevypadol a po 5 dnoch mozete nausnicu vymenit na inu mensiu lebo tie nastrelovanie su väčsie a keby si ju tam dlho nechate tak vam v nose zostane ta dierka väčsia

Liluška

aojte...ja som si asi pred dvoma dnami dala nastrelit piercing do nosa ...nerobili mi to v ziadnom salone ani nic ale kadernicka mi to spravila za par eur...skoro vobec to nebolelo len mi troska slzy v tom momente vyhrkli..ale tak to je jasne...noo a mama ani otec mi o tomto vevedeli vobec ze si davam pierc ...bolo to pre nich dost velke prekvapko ale co uz...mam ho asi 2 dni no dost ma to pobolieva ale pomaha na to rozvareny repik...

654893215863

awojte vsetci vcera som si prepicla sama nos,a mam oklo dierky tak trosiscku cervene pritom som vydezinfikovala aj ihlu aj vsetko...je to normalne?lebo inac neboli to ani neviem ze to mam atak...pouzivam na to septonex pomoze to ?alebo mozem to pouzivat?alebo mam skusit nieco ine?...plis surne piste..dik za odpoved...