co mam robit ??? rozvod ???

Príspevok v téme: co mam robit ??? rozvod ???
Ingridka K

Myslite si ze je normalne ked moj mazel mi povie ze som jebnuta pica ze som jedla jeho lizickou ??? alebo ze ja co navarim sa zrat neda preto chodi do restiky.... ma svoj pohar salku vsetko.... nepije nefajci.... len nadava ponizuje mna aj deti , deti pridu zo skoly zacne kricat telce ruky umyt ked vas mater nenaucila.....

ivana45

Ak sa aj k inym ludom sprava neslusne, ak sa k tebe tak choval vzdy, je nevychovany hrubián. Mas, co si si zobrala. Teraz rob, co dokazes.
Skor bude problem inde: vase spoluzitie sa kazi, on pocituje k tebe nepriatelstvo, je nespokojny, nestojis mu za namahu slusne sa chovat a ovladat sa. V kazdom pripade je to prejav - minimalne - neucty k tebe.
Jeho spravanie je reakciou na nejake tvoje prejavy... to chce viac otazok ..
Ak naozaj chces zlepsit situaciu vo vasom manzelstve, prestan sa pohorsovat alebo lutovat, hladaj objektivny pohlad na vase manzelstvo. Ja by som skusila psychologicku poradnu.

mirka 23

Kladivo sproste? :-))) ta to je pekne..
Inak ked je spln mesiaca, tak je človek podraždenejši. Moj manžel vybuchne večšinou raz za mesiac..

bibi1234

Bohuzial aj ja nadavam vulgarne partnerovi-som strasne impulzivna:O( ale to neznamena, ze by som ho nelubila... Ked mnou proste sije 100certov, vyvrieskanim to zo seba jednoducho potrebujem dostat... On mi na to asi 3*odpovedal, ze som "kladivo sproste" a vtedy som ho mala chut zabit!!!:O) jednoducho sa s nim treba porozpravat, mozno ma nejake problemy zdravotne, v praci,... tak je napaty... je zbytocne kvoli tomu rozbijat rodinu, ked sa to stalo len 2-3razy... Okrem toho, muzi su ako psi, ked su hladni -potrebuju sa najest a kym chlap nedoje, netreba ho vyrusovat, brat mu jedlo, komponenty na jedenie... lebo inak, ako podrazdene, reagovat nebude....

urcite

Ja si myslim, ze to bude len horsie, preto s tym treba robit nieco cim skor. Ja by som to urcite netolerovala. Spraval sa tak aj pred svadbou? Alebo sa to zmenilo az potom postupne, ci nahle? Urcite to prekaza aj detom, ma to na nich velmi zly vplyv, na ich psychiku a buduci vyvoj a mozno sa to na nich tiez nalepi. Ja by som sa rozviedla, ak by to nechcel zmenit ani po opakovanych rozhovoroch, ale tazko mne hovorit a sudit, ked nie som v takej situacii. Vela stastia.

A-Z

Ejha, tak to je naozaj hnusne a ponizujuce jednanie. Takto sa choval vzdy a pohar tvojej trpezlivosti pretiekol, alebo len v poslednom obdobi? "Zerie" ho nieco? Nieze by ho to ospravedlnovalo, len v tom druhom pripade by mozno este stal za to jeden vazny rozhovor... Ako posledna vystraha a hlavne byt nekompromisna. Pokial si to nechas (co sa uz, zial, asi stalo), moze sa to len stupnovat.