Ulcerózna kolitída

Katrina56

Čo je skvelý muž Dr Ogudu. On splnil môj sen. Chceli by ste ho kontaktovať na adrese Drogudutemple@aol.com, aby ste boli medzi toľkými ľuďmi, ktorým pomohol, ktorí chválili jeho dobrú prácu? Volám sa Katrina. Viem, že mnohí muži alebo ženy, ktorí čítajú toto svedectvo, chcú dostať svoje bývalé späť alebo hľadajú pomoc v kúzelníkoch. To je veľmi dôležité pre každého z vás. Pokúste sa kontaktovať Dr Ogudu, aby vám pomohol, pretože je skvelým kúzelníkom. Prvýkrát mi priviedol späť len 4 dni po tom, ako som ho kontaktoval. To je dôvod, prečo som tak šťastný. Nesplnil ste žiadnu kúzelnú kariéru tak, ako je, jeho e-mailom je Drogudutemple@aol.com. Obráťte sa na neho, ak potrebujete niektorú z nasledujúcich možností:
1) Ak chcete, aby váš bývalý manžel späť.
(2) ak máte vždy zlé sny.
(3) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(4) Chcete, aby ženy / muži bežali po vás.
(5) Ak chcete mať dieťa.
(6) Chcete byť duchovne chránení.
(7) Chcete, aby váš manžel / manželka bola vaša navždy.
(8) Ak chcete, aby váš partner miloval viac.
(9) Bylinná starostlivosť
10) Pomôžte ľudí dostať z väzenia
11) Ak chcete, aby niekto vždy o vás premýšľal.
12) Kúzlo pomsty.
13) Kúzlo peňazí / lotérie.
pošlite e-mail na adresu DROGUDUTEMPLE@AOL.COM
Ďakujem neskôr

Sapore

Ja som trpela na UK veľmi dlho asi tri roky, hnačky 8 krát denne s prímesou krvi, nafukovanie......niekedy strašné nevydržateľné kŕče, začalo som nasadzovať probiotiká, upravila si stravu, zlepšilo sa to, no problémy boli stále, ktoré mi vedeli niektoré dni dosť skomplikovať. Moja kamarátka mi poradila vyskúšať ID regenerátor, naštudovala som si a navštívila Iq studio v Nitre, viem, že sú aj v Bratislave, no mne Nitra vyhovovala....odkedy chodím, tak výsledky sú neuveriteľné, hnačky skoro žiadne, ani nafukovanie a kŕče som nemala už ani nepamätám, odporúčam všetkým, čo trpia ako som aj aj :( pozrite si - www.studioiq.sk

Rikono

Dufam, ze to niekomu pomoze. Mal som UC v remisii cca 5 rokov a nepoznam priconu, vratilo sa mi to. Vyborne som potlacil UC tymto sposobom. Probiotika BioGaia, urcite uzivajte kefirove mlieko od Sabi, dostat ho v Agromilku, vysadit cukor a to vsetok, papam jablka, korenim jedla kurkumou, jedze pomenej a castejsie, tiez sa vyhybam pikantnym jedlam, pomohla aj ryba v konzerve v oleji. Obmedzil som vyprazane jedla, kolace. Alkohol tiez obmedzit. V podstate lahke jedla, ryby, kefir, probiotika. Neprejedat sa!! Tot zabera mne. Priznaky ustupili rychlo, zidna krv, uz len trocha hlienu, ziadne nafukovanie, skoro normalna stolica, prestal pocit tlaku v podbrucku a bolest. Stale sa to zlepsuje a to bez navstevy gastro. V podstate obnovujem crevnu kulturu a mne to zatial zabera. Dufam ze to malo niekomu pomoze.

perla

V probiotikach? Akoze akekolvek probiotika si kupim tak by mali obsahovat zive bakterie alebo nie vsetky ich obsahuju? Nemam v tomto smere ziadne skusenosti. Nikdy som nejake probiotika nebrala takze neviem o tomto nic, tak by som bola rada keby ste mi poradili, lebo ak toto ma byt cesta ako tuto chorobu dostat na uzdu tak by som rada na tom popracovala :)

EvaMaria78

u-c pokial viem, tak je to volnopredajny liek, ale to nie je to podstatne. Nie som si ista ako je to s tymi bakteriami v tych tabletach kedze ide o suchu biomasu, ale nejdem ti brat nazor. Kazdy sme iny, kazdemu pomaha nieco ine.
Co sa tyka mlieka, bryndze, tak to je individualne ako pises. Ale treba velmi opatrne s takymito produktmi, lebo vacsinou prave tento typ stravy sposobuje u ludi problemy. Takze z mojho pohladu treba sa sledovat, ze co take mliecne vyrobky mi sposobuju ako sa po nich citim ;)

erikuska

perla nevies kde ich hladat? poviem ti, ze my sme ich objavili v probiotikach. Takze myslim, ze nic nestratis ak sa vyberies tymto smerom. Ale musis si uvedomit, ze tiez nie su probiotika ako probiotika, ze je potrebne si ich vyber velmi dobre zvazit ;)

u-c

perla MUTAFLOR dostat iba na predpis zive bakterie na liecbu UC daj si ich predpisat , a potom mozes kvasenu kapustu dobry zdroj zivich bakterii a kysle mlieko nepasterizovane a bryndza a domaci jogurt bez cukru ! ale toto iba ak nebudes mat problemy pri uc je to individualne.

u-c

perla MUTAFLOR dostat iba na predpis zive bakterie na liecbu UC daj si ich predpisat , a potom mozes kvasenu kapustu dobry zdroj zivich bakterii a kysle mlieko nepasterizovane a bryndza a domaci jogurt bez cukru ! ale toto iba ak nebudes mat problemy pri uc je to individualne.