Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skusene ženy surne prosim o radu

Príspevok v téme: skusene ženy surne prosim o radu
mamba52

Dobrý den. Chcela by som sa opýtat či môžem byť tehotná ked som mala styk týžden pred menštruaciou (pred piatimi dnami) a teraz mi už tri dni mešká mám bolesti v podbrušku, hlavi, som často unavená výtok mám takmer rovnaký ako cez ovuláciu. Tehotenský test som si robila dnes ráno dodržala som všetky pokyny a vyšiel mi že niesom je to ešte skoro alebo určite nemôžem byt tehotna??? bábo by sme si velmi priali vopred dakujem za odpovede

nataly 26

ja som bola 3rok za sebou pri mori vždy s tou nádejou že otehotniem a nikdy nič tak ani more mi nepomohlo ked su nejake zdravotne problémy v tele ženy myslim že tam pomôže len liečba alebo umele oplodnenie

janab

Odporúčam všetkým mladým ženám, ktoré majú problém otehotnieť, tak jednoznačne pobytpri mori. Oddych, slnko a slaná morská voda robí zázraky na ženské pohlavné orgány. Morská voda lieči rôzne zápaly v tele. Nestresujte sa a neustále sa nekontrolujte, nervový systém úzko súvisí s ovulačným systémom, je to prepojenie, ktoré je veľmi citlivé na rôzne vzruchy a napätia,stresy...všetko je v hlave...čo má prísť, príde..a ak nepríde, tak more...mám veľa priateliek, ktoré otehotneli bud pri mori, alebo tesne po dovolenke...Ináč ak je pravidelný menšt.cyklus 28-30 dní, tak plodné dni sa pohybujú asi 3 dni po menzese a cca 10 dní pred menzesom...toto plodné obdobie je však kolísavé.

zuzu usa

test by ti mal ukazat pozitivnu odpoved uz prvy den ked ti meska menstruacia-ak si tehotna,ale zas jeden test sa moze mylit,ja som si kupovala po tri:)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skusene ženy surne prosim o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk