Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne, akne a stale akne asi do konca zivota

Príspevok v téme: Akne, akne a stale akne asi do konca zivota
edinna

ludia mam 21 rokov a stale mam akne .. chodik ku kožnej ktora mu stale predpisuje toiste kazde 2 tyzdne mi hovori ze sa to zlepsuje ale vobec sa to nezlepsuje pretoze vyrazky mam stale. v puberte som si stale rypala do tvare cize mi ostali jazdy..nie aztake moc ale predsa.. tekuty dusik aj keby na mna vyliala mi nepomoze na ne...stale si zapisuje ze s ami to zlepsuje no vobec nie. ved to vidim sama ona ma chce oklamat ale jednoducho medzi tymi dvoma tyzdnami sa mi tvar zhorsi... obcas mi to zas neda pokoja.. ale ked aj 2 tyzdne sanedotnkem tvare tak stale mam tie male otravne vyrazky... mozem si cistit tvar kolko chcem no nepomaha.. skusala som antukoncepciu ale to uz radsej nie lebo mi boloz nej na nevydrzanie aj ked som mala plet behom tyzdna bez vyraziek tak som nevydrzala.. pocula som ze brat roacutan mozu aj zeny.. lenze bojim sa.ze moja doktorka ma posle kadelahsie s tymto napadom.ale ja som z toho zufala milionkrat som plakala koli tomu uz od puberty mam takuto hroznu tvar..nebavi ma nosit mejkap do konca zivota, zavidim tym dievcatam ktore vyjdu von aj bez neho...:( som z toho naozaj zufala..vela ludi ma podobny problem ale ja som ten typ cloveka ze skusam vsetko mozne a nic nezabralo.. nachvilu pomoze a zase odznova..nenavidim mejkap.. no musim si ho davat :( uz ma to fakt hrozne nebavi ako ma moja hrozna plet obmedzuje...nici mi to radost zo zivota a celovo to posobi na moju psychyku no ja s tym chcem uz raz a navzdy skoncovat :(

RNG

Acne su zvnutra, takze marne sa ich snazite adresovat zvonka. Pomoze znizenie hormonu DHT alwe hlavne precistenie tela, enzymaticke cistenie a vyhybanie sa vsetkym znicenym tukom, jedenie len panenskych podla moznosti. A doplnky jodu v ovela vacsich davkach, ako hovoria odporucene denne davky, archaicke z roku 1948, ktorych sa lekari tak krcovite drzia aj napriek statisicom dokazov , ze su davno zle a treba ich opravit.

simka111

hej pomáha mi to, našla som to na nete, vraj pravidelným potieraním sa akne úplne vylieči...
treba skúsiť, nie každému to musi pomôcť :D

simka111

A myslite že detske krémy napr. Bupi... môžu byť dobré na pleť s akne, aspoň na noc, lebo mám presušenú pleť zo zimy aj z tých krémov od kožnej... no aj napriek tomu, sa mi robia vyrážky

Na zapalené vyrážky je dobré si dávať škoricu s medom, na noc si to prelepim leukoplastom aby som nezašpinila celý paplon

Domčík

Ahoj ja som kdesi čitala o Urinoterapii(liečba močom) a už som bola zufala tak som to vyskušala prví krat to bolo dosť nechutné , ale to je jedno ked sa chcete toho zbaviť, a možem povedať že mne to pomohla sice mám ešte niake nedokonalosti ale je ich ovela menej :)) takže odporučam skusiť je to ovela lepšie ako kupovať niake drahe prípravky ktore aj tak nepomožu

kleopatra4589

simka

Ja mam tiez momentalne liecbu antibiotikami.. s akne som mala problemy tamker stale.. po antikoncepcii sa to neuveritelne zlepsilo, ale asi pred troma mesiacmi som sa vyhodila ako nejaka pubertiacka :( antibiotika mi krasene pomajau, a to ich beriem zaial len tyzden!!..ale popri tom si aj pravidelne cistim tvar.. a hlavne drzim ´dietu´, lebo zjavne mam alergiu na iste potraviny, ktore mi to vyvolavaju.. a pitny rezim, aby som nezabudla.. velmi vela vody treba :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne, akne a stale akne asi do konca zivota - Fórum - ZDRAVIE.sk