Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby potrebovala by som presný postup

lulu22

no ja som používala garnier samoopal.a že by sa mi robili po mojom postupe fľaky.. nevšimla som si :)) každý ma inú pokožku a hlavne, každý inak rozotiera! :D

moni25

Ahoj, no doleuvedeny postup mozno plati pri samoopalovakoch z DM-ky. No ak mas kvalitny krem, urcite si pred aplikaciou nenanasaj ziadne kremy ani mlika, lebo sa ti spravia flaky... Peeling je samozrejmostou :)

PRESNAholka

jasné dakujem a moze to byt aj takto? ze vecer natrem pred spanim a rano osprchujem?? akurat, ze mam problem pouzivam z DM samoopalovak a ja neako nevidim neaky rozdiel...

miamiaw

ja to tiez robim ako luulu hlavny je ten piling a vzdy si natriem dve vrstvy bo jedna je malo to mas ako s lakom na nechty prva vrstva je taka nic moc ale druha ti to tak pekne zaceli :)

luulu22

ahoj. no ja mam napr.taky postup, ze si spravim poriadny peeling tela. pak sa osuším, dám si na telo nejaky krem a az pak dam samoopalovaci, aby som to nemala hned vyrazne...a sprchujem sa potom kadzy den :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby potrebovala by som presný postup - Fórum - ZDRAVIE.sk