Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

celulitída aj napriek dodržovaniu pravidiel

Príspevok v téme: celulitída aj napriek dodržovaniu pravidiel
sandy25698

Ahojte
Chcela by som sa spýtať. Mám len 16 rokov a mám celulitídu na zadku. Objavila sa asi pred polrokom. Robím závodne gymnastiku, a cvičievam aj doma. Chodievam behávať aj plávať. Pijem veľa vody, a len veľmi zriedkavo jem niečo s fastfoodu.Robím si peelingi, krémujem, a používam aj krém proti celulitíde ale nesutupuje. čítala som že to môže mať aj nejaký súvis s hormónmi a ked si tak spetne vezmem, celulitída sa mi objavila odkedy so m začala mať problémy s menštruáciou. Mávam ju len raz za dva mesiace, ale na gynde som zatial nebola. Môže to súvisieť aj stým? Alebo čo mám robiť aby som sa jej zbavila?

miamiaw

ahojte,
ja som citala minule jednu debatu a holky si tam chvalili nejaky skoricovy krem z lekarne, zevraj ale stipe ale pomaha

Lea123456

ahojte....tak zase nova novinka, ze beh nie je dobry....viete, uz je to katasrofalne, ze niekde sa docitate radu a potom ju odbornici vyvratia... ja som zas citala ze masazami sa tam mozu poskodit tie spevnujuce vlakna, vlasocnice a tak, vysledkom je este horsia celulitida...tiez s tym bojujem.... chcem len trosku varovat, ja som si davala tie ladove striedave sprchy a mala som potom zapaleny vajecnik.. a tiez neviem ohladom toho pitneho rezimu, kolko sa moze pit vody, aby si clovek neznicil oblicky.. zrovna som citala jeden clanok a bolo spomenute, ze ten problem moze byt hormonalny, mas pravdu... ja som sa zacala masirovat mletou kavou, este to robim kratko tak neviem ti povedat ci to pomaha... ale v diskusiach zeny vraveli ze hej..kazdy den to treba robit..

odpovedam

Baby, celulitidu ma 90% zien... a viete preco? pretoze zenam sa jednoducho takto uklada tuk.... nie je to nic nenormalne ani neprirodzene... iba reklama robi z celulitidy chrobu, aby ste si kupoval vselijake pilingy, masticky a neviem co este.

Problem zvonku nevyriesite, treba sa pozriet na zivotospravu, dedicnost a samozrejme metabolizmus (aj ten hormonalny). Vsimnite si vrcholove tenistky - celulitida ako hrom! Pritom malo pohybu nemaju. Takze nie je to len o strave a pohybe... je to prirodzene, naucte sa mat rady take ake ste....

kendy

ja ju mam tiez a mam 15 :)...ale citala som, ze behanie nie je dobre na celulitiidu...ze tie narazy pri behu jej nerobia dobre...

vevericka

no mozu to byt aj hormony, ale moze to byt aj stravou..fastfood nejes..ale jes napriek tomu dostatok zeleniny a ovocia?? a co tuky???jes prirodzene oleje alebo ztuzene umele margariny typu rama?