***NAJLEPSIE SA UROBIM SAMA :-((***

elddir

no ako sama vidíš, málokto zdieľa tvoj názor :) smutné, že tá kopa chalanov a milencov, ktorých si mala vo svojom dlhom živote boli len babráci, no na záver by bolo možno vhodné sa zamyslieť prečo je to tak :) nehľadať vinu v nich ale.....

macka26

iba tolko ti k tomu poviem, ze urcite aj tvoj muz je toho nazoru , ze najlepsie si to urobi sam. co je dost prirodzene kedze zije sam so sebou najdlhsie a dokonale sa pozna atd... ale asi nepise na fora, aka si ty neschopna chudera nie?

tak.tik

hmmmm ...aj ja som zena no nezdielam tvoj pocit ibaze si hlavna postava filmu SEXMISIA poznas ? ale mas vyhodu
no co ja? co som odkazana na pomoc inych ....sa mas :")

nanneurobena

eldir , aby bolo jasne mam 38 som vydata zena , mala som aj milencov , ale ziadny ma neurobil tak ako ked si to robim sama a do dvoch minut mam sialeny orgazmus , ktory som nezazila pri ziadnom chlapovi , nepytam sa na tvoje primitivne nazory ...
a tie reci o komunikacii si nechaj pre nastrocnych pubertakov ja komunikujem s parnerom o vsetkom

pytam sa zien ci sa tiez dokazu urobit najlesie samy

elddir

prečo ju odsudzujem? prečítaj si jej správu a ten tón ktorý tam zvolila, že žiaden babrák ju nedokáže uspokojiť....ako keby ona bola bohyňa sexu :) a odhadujem ju na 17 ročné dievča, ktoré malo nanajvýš troch partnerov a len to sedelo na posteli ako kopa nešťastia a čakalo že čo sa bude diať. Takže ja súhlasím stou komunikáciou, ale tá baba si asi pozorného chalana ani nezaslúži :)

BJ

eldir, nechapem, preco odsudzujes, ked ju vlastne vobec nepoznas?
Ok, chlap nemusi byt babrak, to je jasne, ale problem je, ze jej nerozumie, nevie, co sa jej paci. Za to samozrejme nesu vinu obaja, ich spolocny vztah, ich komunikacia.
V idealnom vztahu (nevravim ze taky existuje) su partneri ako jedno telo, jedna dusa, takze ked sa vie clovek spravit sam, musi ho vediet spravit aj ten druhy. :-)

elddir

vraj babrák, si ma pobavila :) to že si v posteli pripečená a svojmu priatelovi neukážeš čo sa ti páči a čo máš rada je v prvom rade tvoj problém :) ty poznáš svoje telo predsa najlepšie. Alebo si myslíš o sebe, že keď robíš chalana, že aká si úžasná a že všetko vieš? Aby si nebola prekvapená ;)

mary-anne

každá žena si pozná svoje telo najlepšie sama, ty jedina vieš, čo ti robí dobre a ako dosiahnuť orgazmus.. ale ked tú techniku ukážeš priatelovi a pochopí, tak ťa urobí aj on :) len treba konverzovať a nebáť sa :)