Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte mi

Príspevok v téme: Poradte mi
hatatitla

Mam neprijemnu bolest na temene hlavy z pravej strany zacal som ju pocitovat pred 5 dnami ale pocitoval som ju len ked som zakaslal alebo nieco take potom o 2 dni uz som to citil ked som sa postavil lahol som si alebo ked som sa trochu otriasal a teraz ma to boli permanentne nie velmi ale najviac co je na tom zaujimavejsie je to ze sa este liecim zo zapalu hrdla( skoro to bola angina) mal som 39 teploty beriem antibiotika a pritom na 3 den ako ich uzivam mam 37,3( tak nejak sa ta teplota pohybuje) inak uz som skoro celkom zdravy .... poradte mi co mam robit alebo co to je

janab

si chorý, máš teplotu, berieš lieky, mierny zápal hrdla...mal by si ležať..hlava ťa bolí zo zápalu, preto máš horúčku a kým nedoberieš lieky, tak v poriadku nebudeš...nie si fit a preto hlava bolí...každú chorobu a teplotu treba vyležať!!!!

verula

To by ta malo prejst po dobrati antibiotík do 10 dni , ja som mala taky problem a to mi sposobil ten liek co som brala na anginu, ale mne to travalo dlchšie hadam aj dva mesiace .

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.