Masturbacia

Príspevok v téme: Masturbacia
Radinho

Mam 19 rokov a od 13 masturbujem vtedy to bolo v pohode ale cim som starsi tym je to horsie. Chcem tym povedat ze ci vadi ked masturbujem denne minimalne 5x a viac ???
Znicoho nic pridu namna chutky a musim ist proste pre mna masturbacia je jak pre fajciara zapalit si , Strasne silno som si navykol a ked som drzal 2 dni bez toho potom som aj dobiehal .
Moze nieco sposobobit unavu alebo volaco sa mi znizuje ? dakujem

snupem

hlupa otazka: neberies nejaky lieky (u mna su to drogy tak isto ako kokain, ale pri kokaine viac menej viem co ma caka teraz/v buducnosti, ale..) na stitnu zlazu? tie zvyknu zvysovat chut na sex, cim su tie lieky silnejsi, tym je ta chut vacsia, doslova enormna @ sexualny byk ! =DDD

laos

ja som tiež kedysi masturboval a ked som mal mat sex tak som tak prestal na 2dni a bolo to v pohode,ptoom prislo obdobie,ked som proste mal pauzu aj 3dni,ale nepostavil sa mi pri žene tak som prestal bolo to opat super ,no opat som zacal a opat to bolo na prd,ciže so msi powedal že uz asi takto s mastrubaciou daleko nepochodim ked to takto dalej pojde tak som prestal .... daj si pozor aby sa ti nestalo to iste,u mna to tiež prebiehalo tak ako u teba

Radinho

Vies co mavam dni ze premasturbujem cely den fakt max co som mal bolo 10x ... Stava sa ale ja som vydrzal 2 dni nemasturbovat co som mal ist za kamoskou a pohoda ale zas k tej kamoske som nic necitil tak sa mi nepodarilo ani spravit ale postavil sa keby nepostavil tak by mal maly pruser .

laos

a aky je tvoj sexualny zvito?ci tal som,že masturbacia je navykova a že sa moze stat že muzovi sa neposatvi pri skutocnej žene..