Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BIELENIE ZUBOV

Príspevok v téme: BIELENIE ZUBOV
alenka999

dobrý večer....mala som cca pred pol rokom aniorexiu-odobral sa z tela vapnik ,zuby niesu biele ale take niečo medzi...medzi zubami mi ostali take ako to nazvat take hnede dierky medzi zubami,akokeby tam nebol biely vapnik ...neviete mi pomocst čo učinne bude reagovat aby boli zuby biele a aby mi to pomohlo aj zakryt tie miesta kde hýba ten vapnik??

budem rada ak napišete aj cenu a či to stalo zato vam kupit nejaky gel alebo prostriedok na zuby...a zaujimalo by ma ako dlo vam zubky vydržali biele...
dakujem

TrainingBoy

ja som si zuby este bielit nedal, ale uvazoval som o tom. V principe su dve moznosti, mechanicke a chemicke. Mechanicke mas zubnymi kefkami, ktore slubuju "skvele" bielenie. Problem je ale ten, ze odstrania len to co zuby pokrivalo(aj to nie vsetko) a pokial zub nie je od prirody biely tak sa s tym dalej nepohnes. Ale chemicke ide o trochu dalej..su rozne gely, ktore dokazu trosku pomoct, no kedze ich kupis v beznom obchode, zazraky necakaj. Najucinnejsie bielenie je robene u zubara s aplikovanim gelu a nasledne nejakym osvetlovanim, co vybieli zub ako taky, nicim ho nepokryje. Je to vsak zataz na zuby a moze ich to oslabit, preto je dobre ak sa spytas zubara a aby si mala dost vapnika v strave. Cize ano malo by to pomoct vybielit aj tie hnede casti. Hnede bodky sa zvyknu prejavit pri nadbytku fluoru, alebo to moze byt nejake znecistenie, no to ti na to zubar nic nepovedal ked si u neho bola?

Well

alenka.....tuto temu preber so zubarkou.Ta urci najlepsi postup pre tvoje zuby......ved ich ma pred ocami a poradi ti vhodny postup.

alenka99

ved sedim u zubara každy mesiac ,chodim pravidelne...ale moja otazka znela niečo na belenie zubov...
bola som v pubertalnom veku ked som mala tu chorobu nemožem za to,že sa to stalo ,lebo si mi to teraz napisala tak s tym postojom akokeby som si za to mohla sama...moje oolie za to mohlo,oni zo mna spravili kostru,ale už som zdravá ako ryba

Well

alenka.....srandujes???
Si fakt myslis,ze nejaky gel dokaze carovnym prutikom vyriesit tvoj postoj k telu bez nejakej bolesti a zubara??
Na prevenciu by som ti odporucil elmex gel......ale nerataj s tym,ze sa to zlepsi...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BIELENIE ZUBOV - Fórum - ZDRAVIE.sk