Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ŽENY/BABY S AKÝM MUŽOM SI VIETE PREDSTAVIŤ CELÝ ŽIVOT, A ČO BY MAL PRE TO ROBIŤ?

uhlie

Tiez ma zaujala tato tema. Ja myslim, ze ten , kto si moze vyberat je skor muz a zena, ak sa nesnazi aktivnejsie niekoho najst, tak zostane bez priatela. Je to dane tym, ze zien je viac a aj tym, ze zakony muzov zneyhodnuju, tak sa do vaznejsieho vztahu velmi nehrnu.

jajka001_

myslim ze to beries zo zleho konca. planovat nieco NAVZDY je blbost. snazte sa aby vam bolo OBOM spolu dobre, pracujte ako team, kym to pojde, budte spolu, ked to fungovat prestane, pohnite sa dalej.

sob rudolf

Milá a odvážna otázka, až sa mi nechce veriť, že ju kladie muž. Hmmm, tak teda verím. Ale vzťah by mal byť obojstranný, takže ak ona sama nie je dosť zrelá na vzťah, celé je to zbytočné. Premýšľam o nejakom relevantnom vzťahu, ktorý som bola schopná vnímať (a dať) v pätnástich rokoch svojho života. Nie, nespomínam si.

ha

Benko to je moc moc zlozita otazka

(Čo by mal pre to robiť aby ste si nenašli niekoho iného?)

vygumovat z mojho zivota muza ako takeho aby bol len ON ten moj
pretoze ja neviem co bude pretoze ja neviem ako bude proste sa nikdy neodputavam od svojich iluzii ked sa stratia budem dalej existovat ale prestanes zit
neviem to inac vysvetlit

kafe

Benko, poznám dva páry, ktoré sú spolu už od jej 15-tich (jeden6 a druhý9 rokov) a obom to zatiaľ klape. Takže nech ti to je povzbudením.

Celý život si viem predstaviť s chlapom, ktorý je sám sebou a pozná svoju cenu. Vie o svojich kladoch i záporoch, je galantný (a nie len ku mne) pretože si ženu váži, je vnímavý, bláznivý.. taký, ktorého môžem zlostiť a podpichovať, keď je všetko o.k., a keď je zle, môžem ho ticho držať za ruku...
A čo by mal robiť, aby som si nenašla iného? Vôbec nič. Pretože buď som si toho chlapa vybrala za priateľa preto aký je (a to AKO sa správa odzrkadľuje jeho vnútro) alebo som ho potom nepoznala poriadne a nič ma nezastaví aby som odišla. Len chlapče si uvedom, že to neni len o tebe, aj úžasný chalan môže byť podvedený, ak si našiel trubku. Pracuj na svojom sebavedomí, rozvíjaj sa, napreduj, aby si mohol dať pocítiť aj svojej priateľke, ako veľmi si ju vážiš, aby ste spolu mohli objavovať zaujímavé, nové veci.. len to platí obojstranne.

zltá

Po prečítaní príspevkov - telesná čistota, áno, na to veľa chlapov v menželstve zabúda :) nevravím, že ten môj smrdí, až taký špinavý zas nie je, ale na rande chodieval voňavý a oholený, teraz sa mu už "nechce" :/

Ad tvoj príspevok 00.34: Si taký zaľúbený, že to až dverami trieska :)) je to milé, ale môžem ti povedať, že ti to určite 20 rokov nevydrží. My sme sa ľúbili tak, že sme si mysleli, že sme snáď prví na svete :) a pozri, ako je to po takmer 20 rokoch..nuž aj teba to prejde a už sa nebudeš tak strašne báť, že ťa opustí...teraz neviem, či je to plus či mínus ?

zltá

Ešte som nečítala príspevky.
To, že si jej prvý, by snáď nevadilo. Samozrejme, je nemožné napísať nejaký všeobecný návod, ako sa správať k žene, aby to vydržalo.
Čo si myslím ja (15 rokov vydatá): Správať sa k nej s úctou.
Počúvať a reagovať. Veľa chlapov svoje ženy nepočúva, keď im oznamujú dôležité veci. Myslia si -stará čosi mrmle, ale veď ju to prejde. Omyl...Možno prestane o probléme rozprávať, ale to neznamená, že ten problém prestal existovať. Veľká chyba. Poznám viac párov, kde buď žena podala o rozvod, alebo nad tým uvažovala a chlap sa čudoval, že čo?! zrazu?! veď sme si pokojne žili. Ale to on len nepočúval a zametal pod koberec.

kukuckaa

nechcem byt pesimistka ale nevydrzi nieco sa urcite skor ci neskor stane a mozno budes na chybe aj ty sam v takom veku sa este neda nic planovat....

verula

AJ JA som mala môjho manžela prvého ,on mi vzal panenstvo bola som neskusene mlade dievča, on už mal skusenosti vtedy s viacerími babami,mal vtedy uz 23rokov. A sme do dnes spolu , boli aj take chvile ked som pomyšlala o rozvode,kvôli nejakej banalnej veci a na druhy den to preslo a laska bola o to silnejšia. trva to už vyše tridsat rokov, a si myslim som moderna baba spejem s dobov ktora teraz je .

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ŽENY/BABY S AKÝM MUŽOM SI VIETE PREDSTAVIŤ CELÝ ŽIVOT, A ČO BY MAL PRE TO ROBIŤ? - Fórum - ZDRAVIE.sk