ŽENY/BABY S AKÝM MUŽOM SI VIETE PREDSTAVIŤ CELÝ ŽIVOT, A ČO BY MAL PRE TO ROBIŤ?

Iveta Michael

V podstate som chcela odpovedať tak ako to napísal lost....súhlsím s jeho názorom takže sa s ním viac menej stotožňujem aj ja. Ak budete obaja chcieť tak vaša láska vydrží až do konca... :-)Želám vám to obidvom!

lost

Tak toto ma tiez zaujima (preto sem pisem, aby som na tuto temu nezabudol)..
A k tvojej pod otazke.. Vydrzi vam to tak dlhoako len vy dvaja budete chciet :)
tj. kludne aj na cely zivot ;)
Ale hlavne neklamat! (clovek je tvor, ktory ma tendenciu vnimat negativa viac ako pozitiva a prave preto si klamstvo zapamata na cely zivot, hold, s tym nikto nic neurobi, pretoze tak je nas ubohy mozog naprogramovany :-( ) A prave preto, nikdy neklamat, otazka je ci klamat zo sucitu.. hm ?! .. no to je domino efekt, a nieco sa muselo stat predtym ako som by som musel klamat zo sucitu, tak pracovat (tj. rozmyslat dopredu, predpovedat) aby sa dana spustacia udalost nikdy nestala. dalo by sa protiargumentovat, ze nie je monze dokonale predpovedat buducnost a priliz velka porozrnost na tento proces moze vyvolat sialenstvo (zivy priklad: ja).. ano, a preto treba rozmyslat co najtriezvejsie (cize tym padom menej predpovedat) a bude vsetko O.K. :D