Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Effaclar od LRP

Príspevok v téme: Effaclar od LRP
didi89

Ahojte,
včera som si kúpila sadu od kozmetiky La Roche Posay (cistiaci gel, tonizacnu vodu a krem Effaclar DUO). Vyčistila som si pleť včera večer a dnes ráno. Po čistení ma pleť asi takých 5 min troku štípe (ale len tak mierne) a potom prestane. Prosím o radu tie z vás, ktoré túto kozmetiku používate - je to normálne?

martina101

Ak si chcete vyskusat Effaclar, mam cistiaci gel a pletovu vodu, mojej pleti nevyhovuje ale to neznamena,ze vam nebude tiez :) Tak mi napiste a poslem vam ich za smiesnu cenu ;) carmen10@seznam.cz

didi89

dakujem pekne za rady :) dnes som aj bola v lekarni a povedali mi,ze to jemne stipkanie je normalne :) palacinka - ano presne tu vodu som myslela...tak uvidim, pouzivam to este len druhy den, tak uvidim co a jak :) dzufka - ano kupila som si aj hydratacnu masku, takze na noc si dam tu masku...tak este raz vsetkym dakujem za odpovede :)

dzufka

je dobre ešte na noc používat namiesto krému hydratačnu masku od lrp, aby si predišla vysešeniu a budeš určite spokojná, a duo skus vymenit za K. ja som bola velmi spokojna

miamiaw

ano aj ja som ho mala a pouzivala som ho iba na nos tam kde som mala zvacsene pory inak na lica a celo som pouzivala iny krem.

hassy

tak normalne to urcite nie je. ak ta stipe tvar tak krem nepouzivaj, mozes byt alergicka na nejaku jeho zlozku, mozes mat citlivu plet a narobit ten krem viac problemov ako uzitku. ZIADEN krem nema co stipat, a ten co stipe nie je pre teba vhodny!!!

palacinka

Samozrejme, je to normalne.. aj ja som pouzivala EFFACLAR DUO a ani som nevydrzala co ma to tak palilo, cistiacu vodu mas na mysli asi tu adstringentnu (stahujucu pory), ze? tak o tej mi kozna povedala, ze velmi vysusuje a ze ju na cas mam prestat pouzivat najma ak pouzivas vysusujuci krem ktorym Effaclar DUO bez pochyb je.. je dobre tie kremy striedat, lebo po case mozes mat uplne zosusenu supinatu pokozku, popripade DUO pouzivaj len na niektore partie..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Effaclar od LRP - Fórum - ZDRAVIE.sk