Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Špinavý uterák

Príspevok v téme: Špinavý uterák
neviemcoto22

Dobrý deň
vedel by mi niekto pômocť, čím je spôsobené, že keď sa umyjem, zostáva po mne znečistený uterák? Pred 3 mesiacmi som brala koloidné striebro a od vtedy to žačalo. Striebro už neužívam a ani som nezmenila stravovanie a ani nemám zdravotné problémy, ale stále je zo mna špinavý uterák a ani som nič nenašla na internete, že čo by to mohlo spôsobiť. Vedel by mi niekto poradiť?
ďakujem

jajka001_

pokial to striebro bolo nekvalitné...práve pre toto sa bojím užívať takéto veci, za prvé to nie je este overené, nie su zname vedlajsie ucinky, a za druhe ked to vyrobi nejaky fušer, tak to narobi zlobu

neviemcoto22

well ak mas nejaky komplex, tak si ho ries na niekom, kto ma zaujem a nie na mne
ked nepoznas koloidne striebro, hod si ho do googlu a mozno zistis, co to je a netrep, ze nemam uzivat sprostosti a skus aj dodrziavat hygienu, lebo ja sa sprchujem minimalne raz denne a piling si robim raz tyzdenne

neviemcoto22

hygienu dodržiavam až moc, asi keď sa namydlím, tak nemôže byť zo mňa špinavý uterák
už som napísala do koloidné.sk, odkial som ho objednala, že či je ich striebro skutočne bez vedlajších účinkov, lebo neviem, čo s tým mám spraviť, či mám isť k lekárke alebo ako to riešiť

Well

Si dobry zachytavac prachu.....
Pri vlhkej pokozke sa usadzuju ciastocky prachu na pokozke.
Nic prevratne......bud sa vyhybat prasnemu prostrediu,alebo dodrziavat hygienu a aspon raz tyzdenne aj peeling celeho tela.

neviemcoto22

uterákmi to nie je...
tá špina je v podstate, ako keby si utreš do uteráka neumytú tvár od makeupu, ale s tým rozdielom, že ja si telo umyjem
koloidné striebro som pila každý deň asi 5ml, ako bolo určené na flaške

jajka001_

zaujímavé
nie je to tými uterákmi? aká je tá špina? to striebro si pouzivala ako a kam?
raz som citala ze vedlajsim ucinkom striebra moze byt zafarbenie koze. zeby to striebro takto z teba odchadzalo?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Špinavý uterák - Fórum - ZDRAVIE.sk