Prsia

TrainingBoy

a vysledky su len ked schudnes? cvicenie je hlavne o precvicovani svalov, co na vonok nemusi byt vobec vidiet, no kazdopadne hovori ti nieco objemovka?
troska chudnutia este nikdy nikomu neublizilo, nie je predsa z porcelanu a prave vdaka tomu ze je mlada jej telo zvladne cokolvek.
Trener za 10 eur? jedine tak na dedine.

Double_Psycho

jj už wiem že som zrobila chybu že som chudla tak skoro :( ale už to nevratim :(..len wlemi ma trapi že som shcudla z prs najviac :( a trz sa bojim že už mi nedorastu :(

odpovedam

komu niet rady, tomu niet pomoci....
svojvolnym chudnutim si ublizis, nehovoriac o tom, ze v tvojom veku je chudnutie hlupost...

odpovedam

no ak chces pribrat len do prs, tak asi nepriberies. Mna osobny trener vysiel na 300 SK, ved sa poinformuj vo fitkach, kolko to stoji. Ja som platila len ten jedorazovy poplatok a trenera som mala mesiac.

odpovedam

dievca, ked mas este len 15, si vo vyvoji... neodbornymi dietami si velmi skodis.

Ak chodis do fitka, objednaj si osobneho trenera. Ten ti piradi presne ake cviky cvicit pre tvoje potreby, mal by ti spravit aj jedalnicek. Hlavne to nerob neodborne... v tvojom veku by som chudnutie zakazala.... neber to v zlom, sama si vsak musis uvedomit, ze zdravie je na prvom mieste.

Dolezite je upravit stravovacie navyky (treba jest castejsie po mensie porcie, nie jest menej ako si to urobila ty - spomalis si metabolizmus!) a cvicit podla pokynov odbornika. Ver mi, mat trenera sa ti vyplati :-)))