Som v TOM?? Prosim o nazory!!!!

Príspevok v téme: Som v TOM?? Prosim o nazory!!!!
Nikki

Mam taky \"problem\".. Pred dvoma tyzdnami som mala cosi ako sex s jednym chalanom ale bolo to len tak, ze na jednu noc... Vlastne ho ani nepoznam. Nemali sme sex, nebola ochrana a ja som nechcela. Len si ho \"prilozil\", ale ani sa nespravil. Akurat mal snahu ist do mna, ale som to ukoncila asi po 2 sekundach, proste hned, ako som to zacitila. Myslite, ze som z toho mohla otehotniet? Viem o vytoku, co obsahuje spermie, aj ked sa chlap neurobi, ale mozu sa dostat do mna, ked vo mne nebol? Ani by som nestresovala, ale mam strasny strach, kramy mi meskaju 3 dni od normalu... Brala som vela tabletiek v poslednom mesiaci od bolesti kvoli zubom. Moze aj to byt dovod posunu?? Please, HELP!!!!

luxina

milena tak to ta obdivujem ze si nazbierala odvahu ist na ten hiv test. ja zatial nie ale dufam ze ukecam nikki ked pojdeme dve tak to bude znesitelnejsie. a tych 5 mesiacov tiez chapem ked to tak ratam u mna je to tiez akurat 5 mesiacov co som s nokym...to... ved vies co..a ta absencia trochu udiera na mozog

Nikki

luxina - ake "anonymne" tehotenske testy? ako na gynde ci z lekarne? bo tie z lekarne su vraj dost nespolahlive... kopu ludom to vyslo raz tak a potom inak... :-( ci ako si to myslela????

Nikki

milena - tie testy nie su velmi zly napad... na to som aj myslela, ale akosi az druhorade... najprv bol strach z baby.. a inak, ja som od toho nic ine necakala.. na co cakat nieco viac, ked na prvykrat sa to takto zvrhne? to nemoze mat pokracovanie...

tommy:)

Niki, vies, kolko spermii je potrebnych na oplodnenie? aspon 40 milionov, aj tie sa tam musia najprv nejako dostat a pochybujem, ze by takuto cestu zvladli. Samotne vnutro vaginy prirodzene nici vsetko, co by mohlo sposobit nejaku infekciu a kedze spermie su tiez "neznamy objekt", nie su vynimkou. Navyse spermie su len mensou castou ejakuatu. Vacsiu cast tvori latka, v ktorej spermie prezivaju pri "putovani", lebo samotne by neprezili:) no a pri sexe su este cestovanim ukratene o dlzku penisu a aj tak si zober, ze vela parou ma problem otehotniet. To uz nevravim o plodnych a neplodnych dnoch atd... ja si myslim, ze sa nemusis obavat;-)

milena

luxina, so sexom som zacala, ked som mala 19-neskor bol mojim snubencom, potom sme sa rozisli...Teoretickych vedomosti som mala viac ako nejaka prostitutka:) Tak by to malo byt, myslim si. Mam komplet znalosti o hormonalnej antikoncepcii, vyvolavackach a podobne. Prva suloz bola uplne prirodzena, ziadnr prekvapko...5 mesiacov po rozchode mi vsak sex chybal, bola som nadrzana, mala som dve jednonocovky. Prvu s prekrasnym sportovcom, ktoremu som nedovolila ejakulovat (obava z tehotenstva) a druhu s vysokoskolsky vzdelanym, vonavuckym chlapikom. Nikdy viac, narobilo mi to bordel v dusi, lebo mne islo o lasku, myslela som, ze z toho bude cosi viac...Samozrejme, ze som aj tak panikarila, dala som si aj HIV testy robit...

ramirez

Pokial jo len "prilozil" a nezasunul uplne tak si myslim, ze riziko je tam minimalne ba az ziadne. Predsa len spermie sa musia dostat hlbsie. Ked bol len pri "vchode" tak sa nic nedeje ;)