Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako to dokážu???!

Príspevok v téme: ako to dokážu???!
luulu22

zaujímalo by ma ako dokážu chlapi spať s niekym aj bez toho, aby ju ľúbili?? narýchlo-som sa rozišla s priatelom cca pred 3mi mesiacmi. pak mi odpustil, stretli sme sa..ale stalo sa to, že sa vo mne opat vzbudili zabudnute city. a stretávame sa ako kamoši, normálka, aj s partiou. ALE včera sme zažili úžasnú noc plnú vášne, stále mi lichotil, že mám ten jeho oblúbený pohlad, že si to musí vychnutnať, občas mi povedal "moje".. a pritom on sám mi písal(ešte tak pred týždnom), že ak sa medzi nami niečo stane(sexuálne),tak že nech to neberiem ako niečo viac. tak kurnik šopa, prečo bol taký super včera?! objímal, pozkával na líca, hladkal, lichotil a pritom ma nelubi. on vobec nevie, čo to so mnou robi:/ a neviem, či mu to mám povedať, že ho asi ľúbim a viem, že tým skončí "naše stretávanie"..alebo mlčať a pokračovat?!

lost

uhlie
celkom dobra pointa :D :D :D

sex pre muzov je mozno tym padom porovnatelny ako nove topanky pre zeny..
________

luulu22,
hmm, noo, hm, vies, svet je taky, ako by som to slusne povedal, zly :D
existuju ludia co vyuzivaju inych ludi, ti proste nemaju svedomie, a povedal by som ze prave preto im patri svet.. lebo nemaju city ako bezny clovek, tj ani svedomie, tj. je im absolutne fuk, co svojim spravanim zavinia..
jedine co sa da proti takym ludom robit je ich surovo odkopnut (pamatajte, ze nemaju city, takze je to fuk, ako silno a kam), oni totiz pojdu aj dal "o dúm dál", na tom uz nikto nic nezmeni..
pointa je, by som povedal, nenalietiet na ruzove slova, pretoze ak sa to deje opakovane, chyba je zjavne, ehm, no kde asi ?
____
trochu mimo temu:
je sranda ako lahko sa dnes daju zbalit baby na ruzove sladke recicky.. hmm.. ze ma to nenapadlo skor :D asi by som mal zmenit taktiku :D

luulu22

Deee, ja skor dúfam, že sa to zmení. samozrejme, že sa nerada trápim. a pri najbližšej príležitosti mu to aj poviem, dufam,ze budem mať odvahu. poviem mu, ze proste vo mne to vyvoláva city, ak ma chce mat len na to jedno, tak nech so mnou uz neráta.. i ked viem, že pre mna to bude ťažke:( ako pises, bud budeme spolu so všetkym, co k tomu patri abo radsej vobec..
sob rudolf, máš pravdu!a verím, že aj takí existuju..

sob rudolf

No neviem. Buď si treba hľadať muža s inými prioritami (alebo aspoň takého, ktorý pripúšťa, že iné priority vôbec existujú), prípadne sa z toho dostať. Možno to ani nebude ťažké. Raz sa ti to už pravdepodobne podarilo.

Deee

sa asi rada trapis, ze?
ma ta na pekny sex...ved vie co dokazes a ma istotu, ze ked ti polichoti tak sa "roztopis"...
a teraz si daj ladovu sprchu a jemu pre istotu tiez...nedaj sa takto vyuzivat...tam buducnost nemas, iba co sa pochvali kamosom...bud spolu ste so vsetkym co k tomu patri, alebo spolu nie ste a vtedy sa nedaj zneuzivat na sex...

luulu22

sob rudolf, toto sa mi teraz stalo 2x..ale pri tom prvom to bolo tak,ze on opustil mna a myslela som,ze "tým"si ho získam, ale nestalo sa.
wewe, tak ty mas stastie teda :)lebo u mna to nehrozi, viem,ze keby som si niekoho nasla, tak ten "moj" bude mozno i rad, ze som stastna a nebojoval by.
jojkaaaa, no vies, to bude asi tym,ze som mu napisala, ze nech sa neboji, ze moje city voči nemu ochladli..ale až sama sebe sa čudujem, ako vo mne opat vzblkli.. naivne ženske.. resp. citlive..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.