Voda v kolene?

Príspevok v téme: Voda v kolene?
radsejanonym

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má niekto skúsenosti s tým ako sa to prejavuje..lebo mám na kolene taký akoby hrbolček..a strašne to bolí..dnes som umývala zem..sestra zlomila mop :/ tak som musela na kolenách s handrou v ruke..a ani som sa nemohla poriadne zohnúť ako to bolelo :( prosím napíšte mi .. keď ste mali vodu v kolene tak ako sa vám to prejavovalo..mám 15 rokov.. vopred Ďakujem

fbstacidomca

ahojte .. mam 14 rokov pred tyzdnom som na volejbale padla na koleno.. zo zaciatku ma to nebolelo no asi po 4 dnoch mi koleno napuchlo .. nemozem vystret nohu,no ano mozem,ale s velkymi bolestami.. podla vasich rad som skusila si ohmatat a pohybat jablckom a ano ako keby mi tam plavalo.. no niesom si naozaj ista ci tam skutocne budem mat vodu.. O.o vedeli by ste mi odporucit ako sa v tom mam utvrdit,ci tie vase rady su pravdive a ci pre istotu nemam navstivit doktora? dakujem

Majster P

mám tiež podobné problémy s kolenom piatok sa mi stalo že sa mi koleno podvrtlo do vnútornej strany a mám ho napuchnuté a bojím sa či nemám vodu v kolene lebo všetko sa mi to tam hýbe ja dúfam že je to iba napuchnuté viete mi pomôcť ??

janab

Ak by si mala vodu v kolene, tak by bolo opuchnuté a určite si nan neklakneš...ak je voda, tak tá preniká aj dozadu do šliach a vlastne tam to bolí najviac..ty tieto symptomy nemáš. odporúčam navštíviť ortopéda, určite ti pomôže..ak nie, skús maste alebo gély (dostať v lekárni) na bolesti klbov a šliach...

bukanyrka

Ahoj taky jsem kdysi mela vodu v kolene a muzu ti rict ze to boli a hodne moc,mela jsem koleno hodne otekle a nemohla jsem narovnat nohu,3 tydny jsem lezela v nemocnici a musela jsem pouzivat francouzske berle abych tu nohu nenamahala.Ale jinak bych rekla ze ty nebudes mit vodu.

pepo123

vodu podla mna nemas... hovorim skus ci ti tak akoby plava jablcko... inak tahanie vody z kolena nieje nic príjemné...

pepo123

to nemas urcite vodu v kolene... ak by si mala,koleno by bolo opuchnute... ak si vyrovnas nohu,skus siv oblasti kolenahore dole pochytat a pomackať a mala by si to tam mat take mekke akoby to koleno plavalo... neviem to inak vysvetlit...ale z toho co si opisala by to voda nemala byt..mne tahali vodu uz asi 4x...