Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KUPILA SOM SI RIFLE, ALE...

Príspevok v téme: KUPILA SOM SI RIFLE, ALE...
denniska

Kupila som si nohavice, ale neviem akym nedopatrenim mi predavacka neodcvakla ten signalizacny "gombik". Dosla som na to az teraz doma, pritom ked som odchadzala z obchodu mi to vobec nepipalo, nic. Lenze ja to teraz neviem dat dole. Nestalo sa vam nieco podobne? Co mam robit, ak si nechcem zlym zaobchadzanim poskodit nohavice? Da sa to dat dolu aj doma, alebo treba zajst naspat do obchodu?

denniska

neviem kde si v mojom prispevku vycitala, ze som bezradna. Stalo sa mi to prvykrat a chcela som vediet, ci je moznost si to dat dolu i doma. Ale ako som pisala, sla som do obchodu a problem sa poriesil. Myslim, ze su tu i omnoho stupidnejsie temy, ako zrovna tato moja "nenormalna". Pekny den ((:

trapas...

si ako nenormalna az som sa smiala ze aky mas problem. to je az taky neskutocny problemisko ze to musis davat na forum a nevies si sama rady?...boze moj co mam robit ked mi nedali v obchode dole cip proti kradezi. fakt smiesne kazdy normalne zmyslajuci clovek vie ze na tom nie je nic zle ani cudne ked sa do obchodu vratis aby ti to dali prec. taketo veci sa stavaju bezne ze sa pozabudne dat dole cip....a ty sa ides cela zrutit ze si bezradna :D
ale bacha fakt na to nedavaj si to dole sama lebo ak je to cip s tymi ampulkami tak si rifle pofarbi tak ze sa to neda vyprat. takze fakt chod radsej do obchodu a popros ich....sila toto uz co sa tu nepise na tomto fore. :D

Srnčiatko23

No to sa stalo aj môjmu priateľovi. Prišli sme na to až večer doma a do obchodu sa nám kvôli tomu 80km nechcelo ísť. Jemu sa to podarilo dať dole tuším šrubovákom a kombinačkami, nejak to úplne rozobral :) A rifle nepoškodil

kalinkalinka

mne sa to tiez stalo a bol z toho skoro problem,bolo to v tescu,blocek som nemala,tak hladali ale ho nasli teda kopiu toho blocka,potom mi to dali dole

denniska

no poriesila som to tak, ze som skocila spat do obchodu a nemali problem to dat dolu. Dokonca ani blocek nepytali, co ma dost udivilo.

Lela098654

Mne sa to isté stalo, ale na taške a tak som stále chodila s tým a moji priatelia si robili srandu, že či som kradla :D Verím, že áno len treba prísť na spôsob.

denniska

nic ine mi teda neostava, len sa vratit do obchodu. Doma to dolu nedam a nasilu to zase nechcem odstranovat. Diky za nazory

asterion

Aj mne sa to stalo, pretože to bolo dobre schované. Išla som na druhý deň do obchodu aj s dokladom o zaplatení tovaru a predavačka mi to odstránila spolu s ospravedlnením.

TrainingBoy

Nevidim dovod preco by si nemohla ist do obchodu a poprosit ich nech to daju dole, ked mas so sebou blocek. Osobne si myslim ze sa to da dat dole v hocijakom obchode, len neviem ci by boli ochotni. Kazdopadne, pokial viem, tak sa na odstranenie pouziva magnet prilozenim k tej vypuklej casti, ale dost silny magnet. Takze pokial len tak doma neschovavas dost velky magnet alebo elektromagnet, tak to dole nedas. (mozno surova sila, ale to si mozes poskodit rifle)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KUPILA SOM SI RIFLE, ALE... - Fórum - ZDRAVIE.sk