canesten 1- vaginalna tableta

Deee

no polygynax je lokalne antibiotikum a pouzivala sa na obnovenie mikroflory, canesten je antimykotikum, teda proti mykoze, zvycajne sa dava polygynax na 12 dni, potom kontrola, pokial mas pocit ze sa ti to vratilo bez na gyn, rozhodne neskusaj, ze co zaberie, pretoze si mozes este viac narusit mikrofloru...polygynax a canesten su rozdielne lieky...

JanaZa

Ahoj....mala som presne tie isté problémy ako ty. Biely výtok bez zapachu. Použila som Canesten1...a nič. Potom som použila rosalgin...a aj tak nič...tak som si kúpila Canesten 6 a hned po skončení som si kúpila Gyntima probioticke čipky...a predstav si zabralo. Tak to skús tie čípky sú fakt dobré už druhýkrát mi pomohli....

mialia

usiko

vies myslim si ze to nie je normalne aj preto, pretoze som s tym pred tym bola u lekara a povedal mi ze to je pliesen a dostala som polygynax :/

mialia

cica-mica

dakujem za radu, mna nastastie nic nepali, ale viem ze to nie je normalne, tak vyskusam aj ja a snad tiez pomoze ;)

CICA-MICA

ahoj mialia...minule som mala tiež hrudkastý výtok a všade ma to pálilo a svrbelo..a kedže ku gynekologovi som nešla..lebo som presne vedela čo to je (mykoza) tak som šla do lekarne a zaobstarala som si canesten 1, aj ked som tu tabletku kupovala s obavami či mi naozaj zaberie a že bude stačit len jedna..na moje prekvapenie hned na druhy den (dáva sa na noc) som sa cítila lepšie tam dolu ... a zabralo...takže ja odporúčam...